che.ungurury.ru

Stínění vlasy Estelle: recenze. Jak chránit vlasy doma?

Kosmetický průmysl nestojí. K dispozici jsou nové metody vlasové kosmetiky. Například, screening - postup ke zlepšení kadeře. Dnes se to dá udělat doma sami.

Screening vlasů: co to je?

hair Screening

Mnoho divu, není stínění vlasy jinak zvanou laminační postup? Ne, je to naprosto rozdílné věci. Laminát posiluje poškozené vlasy váhy a vytvoří jakýsi ochranný nátěr před nepříznivými vnějšími vlivy. Přípravky, které se aplikuje na projekci vyplňuje mikroskopické trhliny a nerovnosti. Kromě toho se vstřebává do vlasů. To znamená, že vlasy nejen se objeví ochranný film, ale je jejich intenzivní výživa, vevnitř zotavení. V důsledku toho - a dodatečný objem lesklé lesk. Prostředky pro screening může být jakékoliv zvolené barvy, a zcela bezbarvé.




Screening je doporučena pro ženy co do činění s roztřepené konečky. Složení vyhladí veškeré nárazy a utěsnit konce.

toto léčebná procedura To dělá vlasy pružnější. Poté, co potřebuje mnohem méně energie vynaložit na stylu, i když není nutné používat další prostředky - vysoušeč vlasů a hřeben dost společného.

Vlasy obdrží dodatečný objem. To je možné, protože tloušťka každé vlasů je zvýšena asi o 10 procent.

Stínění vlasy doma

Pokud máte všechny potřebné nástroje pro řízení, vlasy unikající doma je snadné dělat. Podstatou technologie:

  • Mytí vlasů pomocí kvalitního šamponu.
  • Naneste balzám na nich, šíření ji rovnoměrně.
  • Trochu vysušte hlavu, která zámky byly mírně vlhké. Je vhodné, aby to bez pomoci vysoušečem vlasů.
  • Naneste produkt k ochraně rovnoměrně po celé vlasy. Pokud se jedná o zbarvení efekt, postoupit promazhte kůži podél obrysu růstu chloupků s obsahem tuku smetanou, takže to není zašpiní v průběhu řízení. Po určeném čase v návodu máchání prostředku pod silným tlakem vody po dobu nejméně 15 minut.
  • Vysušte fén jeho umístění na horkém režimu.
  • Použití prostředků pro zajištění, rozptýlením od kořene ke špičce.
  • Znovu sušit vysoušečem vlasů.

Jak chránit vlasy doma?

  • Zvládnout praxe screeningu jednoduše, hlavní věc - zvolit správný potřebné tento nástroj. V této poznámce se hodnota dobrého setu nemůže být nízká stínění. Používání levnějších léků, riskujete, že není získat požadovaný výsledek.

Stínění Estel vlasů: recenze

  1. Rita: Stínění Estel jsem udělal v salonu, výsledek dojem. Vlasy se stal příjemný na dotek. Mohl bych volně česané bez vytrhla vlasy hřebenem a nestarat se o vypadávat vlasy. Za to, že tento lék jsem si přivezl z Polska a teď dělám postup při samotné doma. Kumulativní efekt dělá mi velkou radost, i když výsledek trvá pouhé 4 týdny.
  2. V prvních dnech po zákroku provedeného na jejich vlastní, silně elektrifikovaný vlasy. Girlfriend poučen, aby po mytí vlasů opláchnout jim balzám, a pak aplikovat lék. Tak jsem to udělal - problém není. Šťastné jednoduché způsoby aplikace pro stínění Estel vlasy a velmi rychlý nástup účinku. Některá fóra říkají instant, ale cítím to asi měsíc.
  3. Milena: Postup večera jsem doporučil v kabině místo laminace. Významné a zásadní rozdíly v Nevšimla jsem si žádost znamená Estel - zdálo se mi, že tyto konvenční laminace. Po umytí vlasů a sušení jsou vysoušeč vlasů mírně ztěžkla a stávají se méně flexibilní. V kabině bylo řečeno, že se postupně opět stane měkčí. Doma jsem nemohl odtrhnout oči z její vlasy v zrcadle: efekt byl stejný, jako v případě, že jsou dobře navlhčené byli velmi hladký a snadno se dostal přes mezi prsty. Příjemný pocit. Pořád jsem účinku 14 dnů, i když je pravděpodobné, že budou kompenzovány novými postupy, tak jsem mistr v kabině. Vzhledem k tomu, Estel se rozhodl koupit sám, t. To. Může být použita jako doma. Kumulativní efekt tohoto postupu je již pracuje - jsem prostředky 2 krát nezávisle. Vlasy se stala zdravější.

Screening chlupy: Před Po

Stínění vlasy Estelle: fotografie

Stínění vlasy Estelle: fotografie

Stínění - kosmetická procedura, která výrazně zlepšuje vzhled vlasů, což je více lesklý, hladký a zvládnutelné. Tento postup je k dispozici nejen v kabině, ale i doma. Je důležité použít prostředky pro testování podle návodu! Nádherný výhled na kadeře je opatřena, alespoň na pár týdnů!

Viz také: Jak narovnat vlasy s keratinem?

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru