che.ungurury.ru

Jojobový olej na vlasy

Nyní je velmi populární a cenově se stala přirozenou péči s kosmetikou ručně. Nyní se to sluší, není potřeba utrácet spoustu peněz, dost se naučit pár receptů na obličej, tělo, vlasy a navštívit lékárnu nebo úložiště pro mýdlové kotle. Nabízejí přírodních ingrediencí za přijatelné ceny.

Základem produktů pro péči o vlasy patří kosmetické oleje. Ale mezi širokou nabídkou vlastnosti jojobového oleje nemá analogy. Indiáni ji nazývají „tekuté zlato“. Ve svém složení a konzistenci není ani olej a tekutý vosk. Jojobový olej se získává a používá se pro tisíce let. To dokonce bylo nalezené v hrobkách faraónů, a za několik set let není zatuchlý a neztratil své vlastnosti.

Jojobový olej na vlasy

Jojobový olej na vlasy: Aplikace

Jojobový olej (nebo olej simmodsii čínský) se vyrábí lisováním za studena maticemi. Žádný ze známých rostlinných olejů nemají tak bohatou složení minerálních látek, jako je jojobový olej. Olejová kompozice proteinů zahrnuje antioxidanty, Podobně jako ve struktuře na kolagen, který je známo, že je velmi užitečné pro vlasy a pokožku.

  1. Jojobový olej - ideální prostředek pro péči o vlasy. Je vhodný pro všechny typy pokožky hlavy. Mastný olej na vlasy čistí maz a suché a křehké vlasy vyživuje a regeneruje. Je vhodný k trvalému užívání, protože není zatížit vlasy a úplně absorbován. také Jojobový olej kabáty na vlasy s ochrannou fólií a chrání je před negativními vlivy na životní prostředí při zachování vlhkosti. I přes hustou strukturou oleje, aktivně proniká, výživné a nasycení vlasové folikuly, hydratuje a vyživuje vlasy a urychluje jejich růst.
  2. Jojobový olej je výborný nezávislý kosmetický přípravek, ale také se dobře hodí ostatní oleje a kosmetika, často působit jako báze. Kromě vlasy masky, může se vtírá do čisté formě do pokožky hlavy na 20-25 minut před praním, platí v noci k obohacení šampony a balzámy na vlasy v poměru 1:10.
  3. Dokonale obnoven aromaraschesyvaniya vlasy s jojobovým olejem. Pro lesk a opravy poškozené vlasy 1 lžička Jojobový olej je nutné přidat 5-7 kapek esenciálního oleje z pomeranče, ylang-ylang a heřmánku. K posílení vlasů přidat cedrové étery šalvěj, zázvor, borovice. Naneste několik kapek této směsi na hřeben a česat vlasy 2-3 krát denně.



Jojobový olej na vlasy: Aplikace

Jojobový olej: Masky pro vlasy

Olej maska ​​již osvědčila jako účinná, a po průběhu těchto postupů, vrátíte vlasy k životu. Přírodní oleje pracovat na hlubší úrovni a vyživují vlasy zevnitř. Všechna ošetření se opakují alespoň 2-3 krát týdně, během 2 měsíců. Pak je třeba, aby si přestávku po dobu 2 měsíců.

Maska proti vypadávání vlasů

Smíchejte 1 polévkovou lžíci jojobového oleje, 1 lžíce med 1 vejce, 0,5 lžičky propolis. Naneste na vlasy a vlasovou pokožku. Izolovat. Odjet na vlasy za 1,5-2 hodiny.

Vitamin maska ​​pro zlepšení růstu vlasů

Na 1 polévková lžíce jojobový olej, přidejte 1 polévková lžíce kokosový olej, 0,5 lžíce Rainey olej, ohřát v mikrovlnné troubě, se přidá 1 polévková lžíce tinktura z papriky, 3 kapky vitaminů A a E a esenciální olej ylang-ylang. Naneste na vlasy a vlasovou pokožku, zabalte fólií a ručníkem a necháme 1-1,5 hodiny.

Maska s jojobového oleje pro lesk vlasů

Vezměte 1 polévková lžíce jojobového oleje, 50 g koňak, 1 lžíce Kakaové máslo, roztaví, přidá se 5 kapek esenciálního oleje z pomeranče, míchání a aplikaci na vlasy po dobu 20 minut.

Jojobový olej na vlasy: Masky pro vlasy

Maska proti lupům

Tato jednoduchá maska ​​odstraní svědění, ulevit lupy, snižují maz a dát lesk vlasů. Aby byla připravena, je třeba míchat ve stejných poměrech jojobového oleje a šťávu aloe. Odjet na vlasy za 1,5-2 hodiny.

Želatina šampon s jojobového oleje

Připravit takový krásný a užitečný šamponu ruce, je třeba vzít v 150 ml základního šamponu (lze zakoupit v obchodě koupit mydlář nebo přírodní šampon bez natriumlaurylsulfátu). Ve 100 ml infuzního Hydrolat nebo bylin (heřmánek, dubové kůry, kopřivy, apod) Roztok 30 g želatina. Přidejte želatinovou směs 3 lžičky jojobového oleje, 1 lžíce medu a 3 kapky silice borovice, levandule a rozmarýnu, dobře promíchejte, přidejte základ pro šampony a opět se promíchá. Zachovat tento šampon je nutné v ledničce ve vhodném obalu. Před praním hlavu uříznout kus a tají v mikrovlnné troubě nebo ve vodní lázni.

jojobový olej na vlasy: recenze

  • Julia: „Mám vlnité, tenké, a všechno ostatní je naprosto nehodí do mého kulatého obličeje vlasy. Chcete-li tento malý „nekompetentnost přírody“ Vždycky jsem si použijte rovnání vlasů. Předtím jsem vždycky měl ostříhat protože špiček bičoval nemilosrdně. Ale jednoho dne, při pohledu do lékárny pro vitamíny pro vlasy, jsem nečekaně šel ještě dál a láhev jojobového oleje. Zpočátku jsem se aplikovat pouze na špičkách, efekt byl ohromující, Sekce se prakticky zastavil, smykem a já jsem teď mnohem méně časté. Pak jsem začal ji přidejte do masky a aby olejové zábaly na vlasy 1: 1 ricínový olej. K těmto postupům, moje vlasy je mnohem silnější a nakonec se mi podařilo vypěstovat cop pod ramena. "

jojobový olej na vlasy: recenze

  • Light: „Chcete-li nádherné vlasy, Jojobový olej - ideální lék. V létě, když tam je absolutně žádný čas sedět na dlouhou dobu s maskou na hlavě, přidám pár kapek do hotového vlasy masky nanoshu prsty, jako by se česání vlasů, a pak čekat 5 minut a opláchněte vodou. Během zimy jsem dělat spoustu masek s tímto olejem, některé mohou být dokonce aplikovat na celou noc. 3 roky v mé každodenní péči je přítomen jojobový a mohu s jistotou říci, že není nic lepšího, jsem se nikdy nesetkal. "
  • Oksana: „Miluji tento olej, je to opravdu“ tekuté zlato ". Je pozoruhodné, péči o pokožku obličeje a těla, dokonale posiluje nehty a vlasy pod vlivem jojobového oleje se stává hladká, zdravé a lesklé. Také se mi líbí skutečnost, že nešel jako špatnou, což znamená, že může být přidána do krému, šampon, maska ​​a beze strachu, že ropa zkrátí životnost. "

Viz také: jojobový Face

Jojobový olej - skvělý způsob, jak obnovit vlasy. Mnoho nadšených recenzí na fórech - jasné potvrzení. Tento olej prostě nemůže zklamat. Je to jednoduché, výživné a velmi užitečné. Zkuste to jednou provždy předepsat jojobový olej na poličce v koupelně.

Speciálně pro LadySpecial.ru - Natalie

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru