che.ungurury.ru

Šampon Horsepower: hodnocení lékařů. Složení a návod k použití

Šampon koní - je relativně nový produkt, který se objevil na domácím trhu v roce 2011. Od té doby si získala oblibu mezi mnoho něžného pohlaví, včetně hvězd showbyznysu. Výrobci šampon slibují utečence efekt, zdravé a krásné vlasy. Takže ať už je to ve skutečnosti, a že zákazníci říkají o koňských sil?

Šampon Horsepower: Složení

Tento šampon je analog peněz pro koně. Vědci analyzovali stav hřívu koně, rozhodl se udělat speciální šampon pro lidi, kteří mají spoustu výhod:

Šampon Horsepower: hodnocení lékařů

  • Šampon poskytuje péči o vlasy profesionální: klimatizaci, čištění a laminování;
  • Zařízení má tekutou konzistenci, snadno odplaveny a má pěkné svěží vůni;
  • Koňských sil, podle výrobce, pomáhá zbavit vypadávání vlasů, dodává lesk a objem, odstraňuje lámavost.
  • Díky elektrizaci znamená, že vlasy jsou ztraceny. Kromě toho, že jsou méně zmatený a snadněji se rozčesávají.
  • Loshadinayasila má hojivé účinky, snižuje zánět a urychluje hojení ran a řezy.
  • V šampon obsahuje užitečné komponenty, které ovlivňují vlasy, dát jim dobře upravený a zdravé.



Takže základní komponenty koňských sil jsou následující:

  1. Provitamin B5 - vytváří ochranný film na vlasy, který chrání vlasy před teplem a sušení;
  2. Lanolin - vyživuje pokožku hlavy, zachovává přirozenou krásu a sílu vlasů, reguluje vodní bilanci;
  3. Kolagen - vyhlazuje váhy vlasů, zvlhčuje pokožku vlasu, chrání před negativním vlivem na životní prostředí, obnovuje strukturu vláken;
  4. Lauryl ether sulfát sodný - poskytuje dobré pěnící šampon;
  5. Kokoglyukozid - povrchově aktivní látka, vyrobená z kokosového oleje a škrobu. Vzhledem k látce, koňská síla je ideální pro lidi s citlivou typ vlasové pokožky;
  6. Kolagen hydrolyzát - látka, která posiluje a vyživuje vlasové vlákno;
  7. Glycerylstearát - přírodní emulgátor, který urychluje růst vlasů. V důsledku substance vlasy houstne a lesklé;
  8. mastné kyseliny, diethanolamid - hydratuje pokožku hlavy, zabraňuje suchou kůži a lupy.
  9. Kromě těchto složek v přípravku se často přidává koňských sil propolis extrakty, pšeničné bílkoviny a březové dehtu. Díky přírodních ingrediencí, šampon se stal ještě užitečnější.

Horsepower šampon: návod k použití

Co byste měli dávat pozor na prvním místě - to je konzistence. Má průhledné barvy, příjemná a lehká vůně. Na rozdíl od šamponů pro koně, to znamená, že není třeba ředit vodou.

Doba používání šamponu - druhý nuance. Jak byste nechtěli, aby neustále mytí vlasů se nedoporučuje tento lék. V opačném případě se vlasy začne klesat a rozbít nemilosrdně. To je nejlepší střídat využití koní a další. Vlasový šampon.

Koňská síla je používán jen jako běžný šampon: aplikujte na vlhké vlasy, pěny masáž a důkladně opláchněte vodou. Pokud je to nutné, opakujte postup.

Šampon pro časté používání a prodeje v jakékoliv lékárně, takže je přístupný všem.

Šampon Horsepower: hodnocení zákazníků

Šampon Horsepower: hodnocení lékařů

  • Alina, 24 let: Nejsem obdařen husté a zdravé vlasy. A oni silně stoupat v létě. Zkoušel jsem všechny možné prostředky, ale nic nepomáhalo. Rozhodl se zkusit koní, výsledek mě potěšil. Vlasy se stal objemnější, hedvábné a mají méně padat.
  • Alexander, 32 let: jsem poprvé slyšel o šampon v televizi a rozhodl se to zkusit. Výsledkem je příjemné překvapení: vlasy lesklé, hebké a snadno se rozčesávají. Snažím se používat šampon denně a jednou týdně na prevenci.
  • Oksana, 19 let: Koupil jsem si v lékárně zázrak šampon a velmi zklamán! Dále podporovat značku a cenu, nemám nijak překvapen. Vlasy jako byli nudné, a zůstávají na dně a rozbité. Mimochodem, cena tom ve srovnání s ostatními. Šampony, není demokratický.
  • Svetlana, 29 let: Výkon se mi nelíbilo: špatná pěna, efekt se odehrává rychle, tam byl lupy. Shampoo léčen po dlouhou dobu a rozhodl se koupit to znamená více.
  • Ekaterina, 35 let: Moc se mi líbil šampon: dobrý nástroj za přijatelnou cenu. Po jeho srst je snadné, aby se vešly, nenechte se zmást a lesk. Výrobce není podváděl hustý vlasy efekt - jsou mnohem silnější.

Šampon-kondicionér koňských sil: Recenze

  • Kristina, 23 let: Ještě nevšiml žádný vliv, že výrobce slibuje. Vlasy se rychle stávají mastný, šampon špatně umýt. si můžete koupit mnohem lepší lék na takovou cenu.
  • Alena, 28 let: I love koňských sil, by ho nevyměnil za žádné jiné šamponu .. Použijte šampon-kondicionér I obnovit přirozenou sílu a krásu vlasů, i když každý den jsem stoh prameny žehlení, vysoušeč vlasů a pozemky často maloval. Nikdy jsem neviděl vlasy v dobrém stavu po použití šamponu, kondicionéru koní. Radím všem!
  • Naděžda, 42 let: Po umytí šamponem objevil strašlivou svědění pokožky hlavy a lupy. Možná jsem prostě nepřišel, ačkoli dcery stejným problémem po použití.

Viz také:

Šampon koní odpovídá typu profesionálních agentů. Je dobře myje vlasy, dává jim zdravý lesk, hebkost a zvětšuje objem téměř 2-násobně. Navzdory skutečnosti, že šampon se prodává v lékárně, ale není kurativní, ale může vést ke snížení vypadávání vlasů a lupy. I přes pozitivní rysy, koňská síla má negativní hodnocení, takže je jen na vás - ať už ji používat, nebo ne.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru