che.ungurury.ru

Šťouchané brambory proti vemene matky podpaží, a to nejen

Moje dětství byla fena vemeno podpaží (je to taková velká červená boule). Maminka vaří bramborovou kaši, hníst ji a rozdrtí dřevěný hot aplikován na rány. Jakmile se omáčka vychladne, je nahrazen novým obalem. Kolikrát matka opakujte tento postup, si nepamatuji, ale to rychle prošel.

Pokud budete potřebovat předpis na bázi homeopatie z vemene feny. Zapisovat do komenyty. Velmi Několikrát trpěl. A všechny ty časy vytvrzuje po dobu 2-3 dnů. Ačkoli příčiny finále a nenašel. A v případě ošetření matky vemene, nejdůležitější věc je pochopit, odkud pochází. V mém případě se mi zdá, že infekce se dostal pod paží, když je holení :)




Dale přinese celou řadu klasických receptur a příběhů pro léčbu matky vemene lidové sredsavmi:

1. fena vemeno (Hydradenitis), který se tímto způsobem. Rošt 50 g mýdla, přidejte 50 g mletého cibule a vše zalijeme 150 g horké sádla. Důkladně se promíchá. Hotový mast uložit na interní absces. Uzdravení přichází velmi rychle.

2. Já ti povím, jak jsem se léčit syna "z matky vemene„(Hidradenitidy pod-). Objevil se najednou pod paží 7 vaří. V nemocnici byli řezat, ale vrátil. Byl jsem šokován. A pak jakási žena doporučeno masírovat trochu mouky s kysanou smetanou, přišel v tuhé těsto, aby ho, aby syrové bagely a uložit je na vředy, takže jen špičkou nekoukat. To znamená, že každý vařit musel uložit různé druhy testu a kravatu to všechno s bandáží. Proveďte postup v noci. Takže s obvazem a jít do postele. Je-li těsto se bude pohybovat ve spánku, není velký problém, stále může pomoci.

Na ránu svého syna na ruce pouze modrá skvrna zůstane, který záhy získal normální barvu kůže

3. Kdo abscesy v podpaží, je třeba vzít žitná mouka, pokud ne, bude to přijde dolů a bílá, promícháme s kysanou smetanou, aby dort není příliš těsný a připojit myš v noci. Ruční primotat list k tělu. V dopoledních hodinách celý odstraněn a zlikvidován. Jednou nebo dvakrát nestačí - i nad tyčí.

4. Když moje podpaží se začnou tvořit fena vemene (hidradenitidy), okamžitě jsem odříznut od domácí pečené kůrky chleba, máčet v horkém mléce, dát vzdělání a téměř dvě hodiny, dokud pupínek není zbělely a bolest nezmizela, stál u kamen, na , které vaří mléko, namáčení to ve dvojicích. Podruhé absces s 12 barů se objevil na zadní straně. Minulý týden jsem ležela na břiše, a moje matka aplikován k varu s uvařená horkým uzel prádlo. Skutečnost, že len analgetické a urychluje stárnutí varu. Když se ochladil obklad, hot matka znovu otřela.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru