che.ungurury.ru

Svíčky s papaverin v těhotenství

Přípravy, aby se stala matkou, každá žena se snaží odstranit všechny škodlivé faktory, které mohou mít vliv na budoucí zdravotní stav vašeho dítěte. Ale přes veškerou snahu, někdy způsobí stav těhotné lékař předepsat určitou drogu, aby zlepšila své blaho - svíčky s papaverin.

Reality svíčky s papaverin

Papaverin - proti křečím lék, který uvolňuje a odstraňuje bolestivé stavy. Svíčky s papaverin jsou léky, které jsou časově testovány a jsou navrženy tak, aby pomoci těhotným ženám vyrovnat se s problémy. Obvykle jsou přiděleni, v případě, že těhotná žena má děložní hypertonu přetažením bolest v břiše. Svíčky s papaverin doporučuje jako antihypertenziva, který zlepšuje průtok krve do dělohy, a pozitivní vliv na vývoj plodu. Papaverin produkovat více ve formě injekcí, a ve formě tablet.

Svíčky s papaverin v těhotenství




Mezi nejčastější onemocnění, při kterém je jmenován svíčku - je děložní hypertonu, představovat riziko předčasného ukončení těhotenství. Když hypertonii děložní svaly jsou napjaté po celou dobu, což může způsobit potrat. Aby se zabránilo tuto podmínku, je třeba uvolnit svaly dělohy. To vám umožní provádět recepce svíčky s papaverin. Pomáhají snižovat krevní tlak a zmírnit napětí hladkého svalstva orgánů. Svíčky s papaverin velký vliv na břišních orgánů, aniž by způsobovala škodlivé účinky na nenarozené dítě.

Použití svíčky s papaverin v těhotenství

Pravidelné používání svíček s papaverin produkuje slabé sedativní účinek, a těhotná žena se stává méně dráždivý. Ale svíčky s papaverin a může způsobit nežádoucí účinky. Patří mezi ně nevolnost, pocení, zácpa a ospalost. Ve vzácných případech, použití svíček s papaverin mohou způsobovat alergie a pokles tlaku.

Většina z nich používá svíčky s papaverin těhotné ženy snadno tolerovány, a mohou být použity na dlouhou time.But samoléčení během těhotenství je kontraindikováno, takže pokud máte nějaké problémy nebo bolesti okamžitě konzultovat s lékařem, který vám předepíše správné dávkování. obvyklý svíčky s papaverin dávkou: 2-3 čípky denně v pravidelných intervalech. Lék se obvykle podává na vlastní pěst, a to má vliv hned.

Svíčky s papaverin: kontraindikace

Během těhotenství, používání svíček s papaverin je kontraindikováno v případě, že budoucí matka má problémy se zvýšenou nitroočního tlaku, tachykardie, jaterní dysfunkce štítné žlázy. Je nemožné, aby se svíčky s papaverin v průběhu těhotenství, pokud se vyskytnou problémy s ledvinami.

Použití svíčky s papaverin v těhotenství

Také je nutné pečlivě sledovat dávkování léku. K příznaky předávkování jsou poruchy srdce a zraku, dvojité vidění, závratě. V případě těchto příznaků je naléhavě zapotřebí zastavit příjem svíček a vyhledejte lékařskou pomoc. Je lepší prodlouží dobu odpočinku a najít důvod k relaxaci, k úlevě od bolesti.

Svíčky s papaverin v těhotenství: recenze

Chcete-li menšími zkušenostmi při jmenování lékaře pro přijímání svíčky s papaverin, můžete vidět zpětnou vazbu ženské, jsem použil tento lék během těhotenství. Někteří cítili jejich blahodárné účinky, zatímco jiní - ne, v žádném zrušení nebylo napsáno, že on přinesl škody. Samozřejmě, že v každém případě, svíčky s papaverin může jmenovat pouze lékař, stejně jako pro zrušení jejich jmenování.

  • Olesya: „Je to velmi trápil hypertonicitu dělohy, u 33 týdnů byly přiděleny svíčky s papaverin spolu s tablety Magne, poté, co jsem ležel. Ale i bez pilulek svíčky také pomohl v pořádku. Dal jsem jim každý den po dobu 3 týdnů. Pak začala dát 3P. za den, nemá žádné vedlejší účinky nebyly. I můj doktor řekl, že Tyto svíčky během těhotenství pomoci mnoha, pokud nejsou žádné závažné problémy. "
  • Alain: „Na konci těhotenství, děloha mi po celou dobu tónem, byl uložen pouze svíčky s papaverin. Hořčík nepomáhá, dát svíčku papaverin, a okamžitě se stal snazší. Vím, že používají během těhotenství po dlouhou dobu a jsou v pořádku, nemají vliv na rebonochka, a to i při vysokých tlacích na pomoc. "
  • Olga: „Já jsem jmenoval svíčky na druhém týdnu, dal 10 dní za sebou v noci. Jakmile se cítil nesvůj, stačí dát svíčku. To mi pomohlo, az tónu a bolestí. "
  • Irina: „Byl jsem v bolesti, dal 10 dní, a bolest je pryč. Svíčky dobře děloha relaxovat, Často jsem jim "
  • Alla: „Také jsem používal je, když je žaludek stáhl, a když tam byla ochrana obecně předepsán kurz.“

Viz také:

Svíčky s papaverin prakticky žádné kontraindikace a nejčastěji předepsán během těhotenství při vytahování bolesti břicha a děložní hypertonie. Tím se snižuje riziko spontánního potratu a rodí silné a zdravé dítě. Během těhotenství není žádoucí, aby se léky, ale v některých případech jmenování svíček s papaverin je oprávněná, protože nemají žádné nepříznivé účinky na plod a umožnit moje matka, aby se uklidnila.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru