che.ungurury.ru

Terzhinan během těhotenství: recenze. Terzhinan: nežádoucí účinky

Těhotenství - nejvýznamnější událost v životě každé ženy. Ale stejně tak se stává, že radostné dny zastíněna kampaní v nemocnici a nemoci. Jeden z těchto onemocnění je kandidóza, známý všem jako drozd. Podle statistik, afty v průběhu těhotenství v různých fázích jsou znepokojeni 75 procent žen. Terzhinan - univerzální kombinace léků, které mohou být použity pro prevenci a léčení chorob se objevil.

Terzhinan: výuka v průběhu těhotenství

Účinnost Terzhinan spojeno především s spektrem působení jeho složek:

  • Nystatin - antimykotické antibiotikum, které inhibuje růst plísní rodu Candida, které způsobují Thrush;
  • Ternidazol - antiseptický přípravek, potlačuje reprodukce gardnerellas, Trichomonas vaginalis a anaerobní bakterie, atd ...
  • Sulfanneomitsina - antibakteriální širokospektrální léky. Zabíjí vegetativní a spící formy různých bakterií a aerobních bakterií.
  • Prednisolon - kortikosteroidů hormon, který je schopen rychle střílet místní zánětlivé projevy na vaginální sliznice, snižuje zarudnutí, bolest, svědění a otoky.
  • Monohydrát laktosy, magnesium-stearát, kukuřičný škrob, koloidní oxid křemičitý - pomocné látky, které udržují baktericidní kyselost vaginální sliznice, chrání před poškozením.

Terzhinan během těhotenství: recenze




Terzhian během těhotenství je určen k prevenci a léčbě onemocnění, jako jsou bakteriální, obezita, kandidóza, bakteriální a houbové vaginitida, endocervicitis, Trichomonas, atd. Přiřadit lék může jen lékař po nástupu zkoušky a citlivost vůči antimikrobiálním a protiplísňové léky.

Terzhinan vyrobeny ve formě vaginálních tablet (svíčky). Předtím, než se jejich použití doporučeno po dobu 30 sekund ponořit do vody, aby urychlila proces rozpouštění. Po podání musí ležet minimálně 3 hodiny. Doporučuje se zavést jiskru těsně před spánek.

lék pro těhotné ženy je přiřazen na 1 tabletu denně ve stejnou dobu. Pokud by se bakteriální zánětlivé ošetření je 10 dní, v průběhu kandidózy - 20. Pro zabránění Terzhinan lze použít ne více než 2 krát týdně.

Vzhledem k tomu. Výrobek obsahuje složky s nízkou dávkou nejsou absorbovány do krve, Terzhinan nepoškodí zdraví matky a plodu. Vzhledem k širokému spektru účinků, můžete použít svíčky, ne přiřadit další jiné. Léky, což umožňuje, aby se lék i v pozdní fázi těhotenství.

Terzhinan: nežádoucí účinky

Pokud jde o vedlejší účinky, přidělit lokální reakce ve formě svědění a pálení v prvních minutách po podání čípků do pochvy. To může být v důsledku zvýšené citlivosti zanícené sliznice. Během několika dnů po aplikaci svědění a pálení jsou proto zrušit lék nemá smysl. Ale v každém případě, podobný efekt by měl informovat svého lékaře.

Kromě pálení a svědění může dojít k alergické reakci. V tomto případě, aplikace by měla přestat Terzhinan.

Pouze kontraindikací pro podávání léčiva se zvyšuje náchylnost k jeho složek.

Svíčky Terzhinan během těhotenství: recenze

Terzhinan během těhotenství: recenze

  • Galina, 25 let: Terzhinan Svíčky gynekolog předepsal mi v 8. týdnu těhotenství. Skutečnost, že jsem začal silný afty: všechny svědění, bolet, spálil. Po první použití z ní stala mnohem snazší. Byla léčena asi týden, drozd je za námi a co je nejdůležitější, to mi nevadí až do konce těhotenství. Nežádoucí účinky u sebe nebyl nalezen.
  • Kristina, 22 let: V průběhu těhotenství, imunitní systém dramaticky poklesl na pozadí toho, co začalo drozd. Lékař předepsané svíčky Terzhinan. Za prvé, dlouho pochybovali, protože plod může ublížit, ale přesto riskoval. Nelitoval. Příznaky kvasnic již mají za sebou třetí den, ale léčit všechny 10, jak předepsal lékař. Až do teď jsem větší starosti to bolest není, a co je nejdůležitější - se dítě narodilo úplně zdravý!
  • Alla, 32 let: Ve druhém trimestru prvních příznaků kvasinkové infekce, šel do gynekologa - předepsaná Terzhinan. Léčených po dobu 10 dnů, dal jsem na pilulku v noci. Žádné vedlejší účinky necítí. Thrush je pryč, teď jsem na to už si uvědomit, že je to velmi rád. Všechny těhotné ženy při prvním náznaku kandidóza poradit Terzhinan, ale nejprve je třeba ještě konzultovat se svým lékařem.
  • Svetlana, 27 let: I, stejně jako mnoho těhotných žen, byly registrovány Terzhinan. Je pravda, že jsem si nevšiml velkou pomoc od něj. To bylo zacházeno jako by to mělo být v souladu s pokyny. O měsíc později, drozd opět začala. Znovu jsem šel do lékárny pro svíčky, za měsíc znovu znovu. Nevěděl jsem, že už dělat.

Viz také:

Terzhinan během těhotenství - je bezpečný a účinný prostředek k různým nemocem mrzačení ženských pohlavních orgánů. Vzhledem k tomu, svíčky nejsou vstřebává do krevního řečiště, lék je zcela bezpečný pro matku i plod. Stejně jako u jiných. S drogami, pokud je použit Terzhinan poradit se s lékařem, nebyly žádné problémy s těhotenstvím a zdraví.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru