che.ungurury.ru

Výcvik bout: pocity. Připravuje stát se matkou!

Braxton-Hicks nebo tréninkové stahy jsou bezbolestné děložní stahy, které se rozprostírají asi 1-2 min. a vyskytují ojediněle. Snadno zaměnit s obecný, ale mají rozdíly.

Rozdíly mezi tréninkových záchvaty tribal

Výcvik zápas: pocity

  1. Praktické kontrakce náhodně nastat, zatímco obecně se objeví v asi stejných časových intervalech;
  2. Na rozdíl od obecné, školení bout nemají tendenci k častým, posilování a prodlužování;
  3. Za účelem zjištění, zda je či není šla do práce, lékaři se stav děložního čípku v průběhu času. porodní bolesti zahrnovat vyhlazování a aktivní zveřejňování děložního čípku a školení pouze připravuje dělohu, proto, že změny nejsou tak intenzivní.

Když tam jsou školení záchvat?

Vzhled tréninku (nebo předběžných) kontrakce závisí na těle ženy. Nejčastěji nepřijdou o něco později než 20 týdnů. Nicméně, mnoho z nich se začínají je cítit mnohem později. V některých případech se těhotné ženy v průběhu celého těhotenství necítil nic podobat předběžný záchvat.

Zpravidla dochází k falešné kontrakce v průběhu celého těhotenství. S příchodem porodu, výcvik, Zpravidla stát se častější, se zvyšuje a jejich intenzity.




Stále neexistuje shoda v tom, jaké funkce se provádí stahy. Někteří vědci se domnívají, že jsou součástí procesu přípravy dělohy pro porod, tj přispět k jeho takzvané „zrání“. Ostatní představitelé vědy nevidí to jako proces speciálních funkcí, protože nevedou k žádným změnám v děložním hrdle. It „zraje“ nebo přímo při porodu nebo v prvních pravidelných stahů.

Viz také:

Bolestivé školení bout

Jakmile vaše ovoce poroste, školení záchvat může být bolestivé. Můžete dokonce zdát, že je to porodní bolesti. Nicméně, intenzita, trvání a frekvence se bude říkat, že je to jen přípravný proces, protože oni zůstanou nepravidelné. Tyto kontrakce může zmizet úplně nebo podstatně oslabena.

Je-li vzhled stahy máte pocit nepohodlí, měli byste si odpočinout. Můžete se vydat na procházku na čerstvém vzduchu, nebo naopak, lehnout a zdřímnout. Taková změna v druhu činnosti vám pomůže vyrovnat se s bolestí. Pokud se vám líbí úprava vody, můžete občas použít teplou koupel snížit nepohodlí.

Výcvik bout vás obtěžovat tak málo, jak je to možné, doporučuje se, aby v souladu s Některá pravidla:

  • Pokud k tomu dojde při malém výkonu, jen chodit kolem trochu nebo si lehnout;
  • Nestůjte na nohy po dlouhou dobu;
  • Dopřejte si dostatek odpočinku a spánku;
  • V žádném případě nekuřte, nepijte alkohol a neužívejte léky jsou kontraindikovány během těhotenství;
  • Nechoďte do lázně, aby nedošlo k vyvolat předčasný porod;
  • Vyřadit použití různých nebezpečných potravin.

Pokud Braxton Hicks kontrakce příliš časté, by se měl poradit s gynekologem. Možná budete potřebovat hospitalizaci, protože zvýšená tón dělohy na začátku těhotenství může způsobit potrat, a později - předčasný porod. Chcete-li snížit riziko problémů s nenarozeného dítěte, nezapomeňte informovat svého lékaře o jakýchkoli změnách svého stavu.

Výcvik zápas: pocity

Existuje také několik příznaky úzkosti, objevuje, že je třeba okamžitě konzultovat se svým lékařem:

  • V případě, že těhotenství méně než 37 týdnů, a boje jsou doprovázeny vodnatý nebo krvavý výtok z pochvy;
  • Kontrakce byly doprovázeny silnými bolestmi v dolní části zad a výskytem krevních skvrn;
  • -Li doba trvání těhotenství přesáhla 37 týdnů, které jste objevili krvácení;
  • Mysleli jste si, že oslabené plodu hnutí;
  • Člověk by si myslel, že voda začala ustupovat.

Při spuštění tréninkový zápas: recenze

Svetlana: Mám Braxton-Hicks začal sedmý měsíc. Tam byly časté a bezbolestné. Teď mám 39 týdnů, a předzvěsti porodů se stále více začíná projevovat, ale jsou-li jako nebo poplácat po břiše.

Catherine: Skoro jsem necítil tréninkový zápas. Všiml jsem si, je pouze tehdy, když položila ruku na břicho. Den před narozením, cítil jsem boj, myslel jsem si, že skutečná, protože jsou zesíleny, a interval mezi nimi se sníží. Ukázalo se, že je to jen trénink.

Marina: Neměl jsem jim vůbec. Den před uplynutím lhůty šla do práce. Myslel jsem, že předzvěstí dodávky. Přišel jsem do nemocnice navštívit lékaře. Ukázalo se, že jsem se již po porodu. Po 3 hodinách, mám své dítě!

Viz také:

Pocity z stahy jsou různé a závisí na jednotlivce. Navzdory skutečnosti, že obvykle nezpůsobují žádné změny, pokud potíže se cítil velmi silně nebo se objeví další. Úzkostný příznaky, ihned vyhledejte lékaře.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru