che.ungurury.ru

Complivit Mom: recenze

Complivit Mom - kombinovaná multivitamin komplexu s mikro a makro prvků. Droga má příznivý vliv na krev, normalizovat metabolismus lipidů, zvyšuje toleranci zátěže.

Vitamíny Complivit Mami vyroben ve formě tablet, potahovaných tablet tan podlouhlý tvar. Vitamíny doporučené pro těhotné a kojící ženy k udržení zdraví v normálním stavu.




Complivit Mom: recenze

Complivit Mom: složení

Jedna tableta obsahuje:

  • Vitamin A - 567,5 mcg
  • Vitamin E - 20 mg
  • Ergokalciferol - 8,25 mcg
  • Vitamin C - 100 mg
  • Vitamin B1 - 2 mg
  • Riboflavin - 2 mg
  • Vitamin B5 - 10 mg
  • Vitamin B6 - 5 mg
  • Nikotinamid - 20 mg
  • Kyselina listová - 0,4 mg
  • Vitamin B12 - 5 g
  • Vápník - 25 mg
  • Hořčík - 25 mg
  • Železo - 10 mg
  • Fosfor - 19 mg
  • Měď - 2 mg
  • Mangan - 2,5 mg
  • Zinek - 10 mg

Vitamíny Complivit Mom: Svědectví

  1. Když těhotenství.
  2. Během období kojení.
  3. Kdy nedostatečná a nevyvážená výživa.
  4. Pro zvýšení odolnosti organismu proti různým nemocem.
  5. Během období rehabilitace po onemocnění.

Complivit Mom: kontraindikace

  • Urolitiáza.
  • Individuální nesnášenlivost kteroukoliv složku přípravku.
  • Nadbytek vitaminu A v těle.
  • Zhoubná B12 nedostatek anémie.
  • Dětský věk.

Complivit Mom: recenze

Complivit Mom: instrukce

  1. Vitaminy 1 tabletu 1 krát za den. Doba trvání kurzu je stanovena individuálně. Droga je vzat po snídani, ujistěte se, zapít vodou.
  2. Máte-li nějaké alergie, okamžitě přestaňte užívat lék.
  3. Nemíchejte lék s jinými multivitaminové komplexy, aby se předešlo předávkování.
  4. Upozorňujeme, že denní sazba retinol acetátu v průběhu těhotenství by neměla překročit 5000 IU.
  5. Při příjmu vitaminů může změnit barvu moči.

Vitamíny Complivit Mom: recenze

  • Oksana, 23 let: „Koupil jsem vitamíny v lékárně na doporučení tchyni. Řekla, že kvalita vitamínů jsou stejné jako dováží, jen levnější. Koupil a litoval ... Je lepší import trvalo stejně jen vyhazovat peníze oknem - pít nemůžu! Poprvé opilý před jídlem - začala nevolnost a horečku. Podruhé pil vitamíny po večeři - historie opakuje, ale tentokrát byl jsem nemocný. Po obdržení potřetí Complivit Mami spláchl 3 sklenice na vodu, recidivě symptomů. Teď jsem strach, aby se tyto vitaminy. "
  • Alena, 27 let„Mám druhé těhotenství a přijmu Komlivit mami. I z ničeho necítí špatně. Pravděpodobně ano, vše závisí nikoli na vitaminy a na stavu těhotné ženy. "
  • Elizabeth, 30 let: „Byl jsem spokojen s cenou Complivit Mom - pouhých 135 rublů za 30 tablet. Poté, co vzal lék můj zdravotní stav se výrazně zlepšila, stále energii. Významně posílí vlasy a nehty. Nechápu, jak se tolik negativní recenze o těchto vitamínů ... vitamíny lépe přirovnat, je třeba pít po snídani do 12 hodin ráno. "
  • Svetlana, 24 let: „Nikdo by naznačovalo, přičemž vitamíny Complivit Mom! Po týdnech kojení, když jsem začala svědit. Moje dítě se přikryje a udělal hroznou vyrážku na tvářích. Lékaři si kdysi mysleli, že celý bod vitamínů. Zastavil jsem jim pít, a po chvíli vše vrátil do normálu. Na druhou stranu se pokusil zopakovat příjem samozřejmě, ale situace se opakuje s alergiemi. Možná to zejména moje tělo!“.
  • Olesya, 21 let:„Jsem rád, vitamíny Complivit Mom! Piju za měsíc, ale celkový stav výrazně zlepšil. Zvýšený růst vlasů a nehtů. Budu i nadále brát vitamíny dál. "
  • Julie, 23 let: „Koupil jsem si sklenici rad vitaminok přítele, a byl spokojen. Beru vitamíny pro kosmetický a regenerační efekt. I přestala oloupat nehty, vypadávání vlasů, snížení akné. Nicméně, účinek je zachována pouze tehdy, když budete pít vitamíny. "
  • Natalia, 22 let„Začít užívat vitamíny před těhotenstvím. Jsem velmi šťastná! Před obdržením Complivit maminka vzala všechny druhy vitamínů, ale to mi nepomůže. Po obdržení Complivit zlepšit stav vlasů, nehtů a pokožky. Pouze je zde jednu nevýhodu - při příjmu vitaminok mohou mírně špatně vzhledem k vysokému obsahu železa. Není zvracet, nápoj vitamíny Po vydatné snídani. "
  • Daria, 29 let: „Nejsem spokojený s Matky vitamíny Complivit. Po první dávce jsem byl velmi nevolno a zvracel. Nejdřív jsem zhřešil otravu, ale pak se situace se opakuje. Nedokážu posoudit - ať už dobrých vitamíny, nebo ne, ale nemám přijít. Musíte se snažit, možná nebudete mít reakci. "

Complivit Mom: recenze

Viz také:

Vitamíny Complivit mami - multivitamin komplexu, který je doporučeno přijata v období všeobecné malátnosti, těhotenství a kojení. Je nemožné předpovědět reakci těchto vitaminů - každý je individuální. V každém případě se před použitím poraďte se svým lékařem, aby se zabránilo neočekávané reakce.

Zejména pro LadySpecial.ru -Misnik Svetlana

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru