che.ungurury.ru

Jak mohu zbavit křeče v nohách

Nějak jsem se začal trápit křeče v nohách. Je to frustrující, zná pouze ten, kdo má podobný problém. Sledoval jsem všechny lékaře schůzky, ale změny k lepšímu nestane. Když se záchvaty začaly objevovat častěji a stále bolestivé, uvědomil jsem si, že by se mělo zacházet sám. Jakmile se svalové křeče jel, byl jsem náhle narovnal nohu a napjaté prsty, tahání všechno dolů, a velký - up, vzala ho za ruku. Bolest rychle prošel. Ale to je jen první ošetření pomosch.Sobstvenno jsem začal tím, že 10 bílky vařené vejce, které sundal plášť, vysušte a vtírá do prášku. Jednou denně Beru to na 1 lžička po jídle s vodou. A tak, dokud se prášek skončila. Po 3-4 dnech, jsem si všiml, že křeče se začaly objevovat stále méně a není tak těžké, a pak se zcela zastavil trápí. Teď jsem na měsíční trvat 2-3 dny pro prevenci 1 lžička žádné skluzavky skořápka a, jak se říká, Bůh mě ušetřil, záchvaty net.A na mě kvůli této silnější a delší léčbě se oloupat nehty. Oni získali pěknou růžovou barvu, lesk, zmizel se svými žebrované pásy. Více od přijetí skořápka prášek přestal sloupnout kůže na nohou, stejně jako delší crack nebo péct patu. Teď chodím bos v létě a bez trhlin - kůže na patách a měkké růžové. A aby je podpořila v tomto stavu, jsem každý týden po vykoupání čistím paty a chodidla pemzou a pak namazat Tekutá smetana Nicholase pevnou ruku „Scarlet Sails“. Navíc, 1-2 krát za měsíc zacházet s jejich 5% jód.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru