che.ungurury.ru

Čištění těla ekzém krém, Skalice, vlaštovičník

Dobrý den, „Babičko!“

Jsem rád, sdílet své znalosti.

Ti, kteří trpí smuteční ekzémy, důkladně promíchejte doporučujeme sklenici čerstvé domácí kysané smetany, 0,5 lžičky vtírá do prášku síranu měďnatého, 1 lžička zem suchá chelidonii a šťávy, a pak třít směs byla problematická místa po každém mytí. A tak se zotavit.




Ateroskleróza dolních končetin je obtížně léčitelná, ale to je ještě možné, aby se s tím vyrovnat. Pro tento večer, nasekáme a smícháme 5 lžic hnědé jehličí, 3 lžíce šípků a 1 polévková lžíce cibule kůže, se směs nalije 1 litrstudené vody, přiveďte k varu a vařte 10 minut na mírném ohni. Pak vyjměte pánev z ohně, zabalte dobře a nechat přes noc. V dopoledních hodinách kmen a pít po celý den, odvar. Pít, kdy chcete a jak chcete. Ve večerních hodinách se čerstvé médium. Zpracovány tak po dobu 4 měsíců. Ateroskleróza ustoupit.

Křen zbavit bolesti zad a kloubů. Pokud je to nutné, jsem nalít křen listy s horkou vodou, rostlinný olej mastnoty zasažené oblasti a následně uložit na to dušené list. Dobře izolované a udržet obklad po dobu asi 20 minut, bolest zmizí. S chladným křenovou listu položený na zádech nebo na hrudi, a brzy se zotavil.

S hypertenzí mi boj pomohl jablka. oloupané jsem je a jíst každý den 4-5 kusů. V důsledku toho se tlak udržuje normální. Já ne vyhodit slupky a dejte do mísy, zalijeme vařící vodou, přidáme trochu medu a pít nápoj na noc. Pomáhá mi to překonat nespavost. Někdy se do jater pracovala bezchybně, pít jablečný vývar. Aby byla připravena v 1 litru varu ve vodě po dobu 15 minut, nařeže na 2-3 kousky jablek. I pít bez omezení s tím, med podle chuti a citron. Pití jablečného vývar pomáhá rychle překonat průdušek, revmatismu a střevní zánět.

Rychlejšímu hojení popálenin, dlouho se hojící rány a trofické vředy podporuje hojení mast. Aby byla připravena, je nutné brousit a mix 100 g smrkové oleoresinu, domácích prasat vepřové sádlo a včelí vosk, a pak se vaří dokud je směs homogenní. Poté problematická místa opláchnutí vápenná voda (1 polévková lžíce pálené vápno se rozpustí v 1 litru teplé vařené vody) a umístit ji na obvaz aplikován s mastí. Vyměnit každé 2 hodiny. Po 2-3 dnech, vředy a rány budou zpřísněny.

Tělo bradavice vymaže pelyněk. Chcete-li to, připravte si odvar z rostliny bohaté a každý den několikrát, aby jim navlhčit bradavice.

Pravidelné mazání problémové oblasti Milkweed šťáva pomáhá eliminovat trichofytózy a svrab.

Zvýšená pilosity clean droga. To by mělo být 100 g rostliny, spolu s drceným kořene, cukru a 1 litr vody, přivedl k varu a vaří se po dobu půl hodiny při nízké teplotě. Výsledný vývar se často mazány problematické oblasti těla. Brzy vlasy nebudou růst.

Nechť celý tým pomáhá Pánu!

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru