che.ungurury.ru

Whitlow syn, vyléčen I bez chirurgického zákroku

Když můj syn dokonce šel do školky, se tvořil na prst zločinec (vlasy). Chirurg, se kterým jsme byli požádáni o pomoc, kategoricky prohlásil, že, jak se zbavit této metly smaže pouze měsíček. nesouhlasil jsem s ním a vlevo rozrušená po vyslechnutí výkřiky lékaře zítra, říkají, přišel, a já se odmítají pracovat. V autobuse jsme si sedli k ženě a hned se zeptal, proč můj syn plakal. I s ní sdílel potíže, ona sympatizoval, a pak mi dal předpis léčby zločinec. Zde on.Neobhodimo nalije do skla 1 syrový vaječný protein, a pak ho míchání se lžící, přidat do proteinu 96% alkoholu tak, že protein je zvlněný v bílých vloček. To trvá asi 30 až 40 ml alkoholu. Potom se všechny vypouštěcí přes sítko a položit proteinové vločky rovnoměrně na obvaz, skládaný ve 4 vrstvách. Zabalit bolavý palec na horní a zábal s celofánové fólii. Po 7 hodinách změně bandáží. To vše lechenie.Ya všechno tak udělal. Po položení první obvaz dítě usnul, ale po 7:00, jsem ho probudil a změnila ji. Po 3 dnech na kůži kolem nehtů dostal pryč, a vše brzy uzdravil. Syn vyrostl, a to ve všech těchto letech zločinec ho nikdy neobtěžoval. Znovu a znovu a pak se ke mně choval tento recept i děti i dospělé, a výsledek byl vždy pozitivní.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru