che.ungurury.ru

Dá-li Bůh, moje rada není vhodná, a přesto jsem se bát hadí kousnutí

Dobrý den, drahý „Babičko!“ Každý ví, že had kousnutí je docela nebezpečné, takže byste měli být schopni se vypořádat s touto nepříjemností. A to pomůže mé sovety.Itak, jít do míst, kde se setkání s hadem, ujistěte se, že nosit boty, které vylučuje hadí kousnutí. Pokud kousnut hadem, je třeba co nejrychleji nad kousnutí vytáhnout vedení, a pak vysát jed z úst rány. Můžete vytáhnout ho ven s pomocí bank či zahřeje nad ohněm a jsou umístěny na krku malou ránu butylochki.Esli manganu je na dosah ruky, poté se přesune do rány křišťálu a kapání vody. O navinuta obkolite jehlu na manganu, byl roztok v těle. Chcete-li snížit bolest držet pokousaný uskutečňuje přes parom.Spravitsya s hadím uštknutí a bylinkovým Speedwell. Je třeba třel, aplikován na rány a fixaci obvazu. Více kousnutí aplikovat na vatu namočenou v roztoku amoniaku. Pleťová voda změnit 3krát denně. Můžete brousit a přiložit na ránu bezu listy. Listy černého popela třel se solí, čpavkovou vodou, a aby toto řešení primochki.Day Boha, moje rada pro každého, není užitečné.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru