che.ungurury.ru

Několik receptů z vitiligo

To mi pomohlo zbavit vitiligo okřehek. Byl jsem hledal lék na tuto nemoc. Jedna žena, například řekl, že dostal se z ní jíst každý den po dobu 10 dní kuřecí žluči, i když před tím po mnoho let nemůže být vyléčen. Ale čerstvé žluč není vždy proto, že si můžete najít, ale okřehek tam celé léto. Tak jsem se začal zajímat o léčbu vitiligo touto rostlinou. Začnu se vztahuje na bílé skvrny, bavlněné ubrousky, hustě potřísněné okřehek a pít alkohol tinkturu. Moje kůže se vrátily do normálu vid.I několik receptů z vitiligo.1. 1 lžíce suché léčivé byliny divizna zalijeme vařící vody 400 mg po dobu 2 hodin, kanalizace a mastné skvrny vitiligo až do zotavení. Tato léčba pomáhá a psoriaze.2. Smíchejte 3 díly kopřiva, 3 díly jitrocele listů, 4 díly lístky šalvěje, 2 díly trávy jetel, 2 díly majoránky, 6 dílů bylinu Hypericum, 5 dílů okřehek menší, 4 díly trávě za sebou, 3 díly měsíčku a 2 díly heřmánku. 1 lžíce Pour směs do termosky 1,5 šálky vařící vody po dobu 2 hodin a pití 0,5 šálky 2-3 krát denně jednu hodinu před jídlem. Průběh léčby - 1-2 měsíce. Současně 1 tabletu (0,05 g), 2 krát denně "Saparal" 3. Obnovit kůži a odstranit bílé skvrny lze užívat jednou denně jehličnatých kozlíku lázni. 1, pořízený na lázni 50 mg farmacie kozlíku tinktur a 2 lžíce borovice ekstrakta.4. Vypořádat se s vitiligo a tinktury třezalky tečkované. 200 g trávy vyplnit 0,5 litru vodky, trvají 2 týdny a olejové skvrny. Léčba dlouho, ale nadezhnoe.Na tentokrát vše, co jsem chtěl říct. Jsem rád, že opět mluvil s krajany přes „babička“. Být schstlivy nedostane nemocný!
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru