che.ungurury.ru

Také pomoci léčit rakovinu kůže

Dobrý den, „Babičko!“ Jsem fanoušek vaší není to tak dávno, ale i přes to, celým svým srdcem stát připojen do novin. Chci pomáhat lidem s jejich rady, a to sdílet některé recepty kozhi.1 léčení rakoviny. 3 lžíce Podívejte se trojčetné zalijeme 3 šálky studené vody a pod uzavřeným víkem Simmer 1 hodiny. Používá se jako obklad na bolavé mesto.2. 0,5 l sklenice poloviny naplněné kužely chmele, nalít vnitřní sádlo na prst 2, aniž by došlo k okraji, dát na mírném ohni a stát ve vodní lázni po dobu 2 hodin. Hotový Mast se pravidelně aplikuje na postižené místo k rakovině vyzdorovleniya.3. Mix nasekané jedlovec zařízení se stejným množstvím strouhané mrkve a použití obvaz na postižená místa kozhi.4 onemocnění. Mince 100 g bylina Sedum, zalijeme hmotnost ve skleněné nádoby 0,5 litru vnitřní neslané sádlo a udržet bublal ve vodní lázni 2 hodiny. Hotový mast uchovávány v chladničce. Naneste tenkou vrstvu na postižené místo, dokud nejsou zcela zazhivleniya.5. Dobrá mazací pomáhá každý den několikrát denně části pokožky zasažené rakovinou, čerstvě vymačkané šťávy řepeň obyknovennogo.6. Nalít do litrová láhev vodky 100 g pupenů břízy 0,5, vyluhovat a odtok 10 dní. Namažte bolest tinktura mesto.7. Na sklo nalijte 2 lžíce tansy 2 šálky vařící vody, dát na mírném ohni a vařit po dobu 30 minut. Odstranit z tepla a vyluhovat po dobu půl hodiny. Nalijeme vývar postiženy rakovinou mesta.8 kůže. To může být několikrát denně mazat nemocné oblasti rakytníku maslom.9. Zalijeme enamelware 1 polévková lžíce Heřmánek a 1 šálek octa, vařit na mírném ohni po dobu 15 minut a platí pro postiženou oblast jako kompress.Budte zdravé! Je mi líto, nechci říci na adresu, ale já věděl, že jsem napsal a mám co říct.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru