che.ungurury.ru

Rozhodnout se s problémy se zuby




Dobrý den, „babička“ v №32 (215) noviny 10. srpna letošního roku, četl poznámku V.G.Matyskina o léčbě bolesti zubů s Poznámka redakce - sdílení testován recepty, které pomáhají zlepšit zuby. Popíši finanční prostředky, které kontrolují sami. Doufám, že pomůže mnoha vyrovnat se s problémem zubního boli.Itak začít balzám Bitner. Domnívám se, že jako „první pomoc“, Bitner balzám, i do té nejmenší lahve by měly být v každé domácnosti. Tento balzám se skládá z 24 bylin, mezi nimiž divizna, řebříček, muškátový oříšek, šalvěj, puškvorce, pelyněk, atd Osobně mě a mou rodinu balzám Bitner zachránil ne jeden raz.Nashi zuby jsou špinavé zvyk bolet v noci a 2-3 hodin ráno nepřipravila dlouhý oplach, dost, aby se rozpustil 1-1,5 lžíce Balsam 1-1,5 lžíce teplé vody, navlhčit řešení vatu a obalit to nemocný zub. 15-20 minut bolest odezní. Jedná testovány. Když můj starý tchyně pod korunce zubu byla nemocná, rozšířil jsem balzám Bitner, máčet v roztoku vaty a připevnit jej na bolavé zuby. Po půl hodině starý ulybalas.Na nám dává velkou louku. Milujeme jít s kamarádem hledat a sbírat potřebné byliny. Jednou ráno jsem šel se svou přítelkyní, aby ji nazývají „na trávu“, a to vyjde s oteklým tvář - tok. Říká: „Nespal jsem celou noc!“ Sotva ho vyslovit. Běžel jsem za balzám Bitner a dala ji vypláchnout ústa. Při obědě můj „pacient“ je již koupání a slunění na pláži a každý předváděl, jak jsem vyléčen ji ... 20 minut. Bolest to už ne vernulas.I, konečně se mi to stalo: Jednou v noci jsem se probudila v bolesti - velmi kňučení zub pod korunou. Ale jak se snažím vždycky jsem měl večer s teplou převařenou vodou a balzám Bitner je vždy na stole, kolik času bylo nutné pro přípravu lékařského řešení. To se váže k zubu nasáklé vaty v ní a šel spát. A ráno jsem se začal připravovat sám opláchnout Calamus s propolisem, jako můj oteklý tváře, mezi tvář a dáseň tvořen velikostí drti hrášku. 1 lžíce Calamus tinktura smíchá s 1 lžička propolis tinktura lékárna a začal vypláchnout ústa. A to byl jemný oplach, I 1 lžíce Calamus tinktura vodky zředí 1 polévková lžíce teplé převařené vody. Pokud AIR trvat na alkoholu, potom se zředí 2 lžíce brandy voda. Lékárna propolis tinktura - alkohol. Z tohoto důvodu, 1 lžička propolis jsem choval 2 lžičky voda. Ukázalo se, že někde čtvrtinu oplachování pohár. Proplachuje po dobu 3 minut. Dojem je, jako byste udělali anestezii ochromuje všechny tváře, pak jde a bolest. Bolestivé pocity projít za 3 dny, ale musíme pokračovat v řízení asi měsíc. Air dezinfikuje, léky proti bolesti a propolis, proniká do nejmenších trhlin, tmely a posiluje zuby. Zbylé kořeny jsou hladké a nezpůsobují bespokoystva.Lichno I opláchnout svou kazatelnu někde trochu déle než týden, a pak už jen zapomněl na bolest v zubu, dokud jste jedli karamel. Takže zapomněla, že prohlédl nemocného zubu cukroví na polovinu. A teprve pak jsem si všiml, že zub bolí nejen, ale ukrepilsya.A loni v létě zlomil zub přímo z koruny. Rozešla jsem se ve většině viditelném místě. My, studenti, důchodci, dokonce hrozné přemýšlet o tom, co je potřeba vložit novou protézu. Začít hledat lékaře, který bude dělat to levnější. Našel jsem ho v jedné vesnici nedaleko Kyjeva. Začal zkoumat zuby, ukazuje zlomený kořen a řekl: - Odstranění! A zbytek - na rentgen.Smotryu píše diagnózu - akutní zhoršení chronického onemocnění parodontu. „Jo - myslím, že - ne, nebudu se odstraní a vloží je příliš brzy.“ Tři týdny až 2 nebo dokonce 3 krát za den, byl jsem opláchnutí zubu airom s propolisem. Zima se blíží, a já jsem šel ke konzultaci venkova nadále zubaře a lékaře-ortoped nejvyšší kategorie, ústředního zubní polikliniky Kieva.- Tak dobrou zuby, silné, může být vstavlyat.Ya plaše ukázal kořen a zeptal se, jestli můžete si dát shtift.-, - řekl vrach.Na po celou dobu jsem byl oplachování pusu protézy airom s propolisem, a jako výsledek rentgenu ukázalo, že moje zuby jsou zdravé. A moje ústa svítilo „hollywoodský úsměv“, a doktor řekl: - A je to! No oplachování! Plast potemneet.Proshlo času, věřím, že reklama a koupil 2 zubní kartáčky za cenu „jako jeden pro“. A přinesl ji tvrdě štětiny infekce dásně byli všichni na trzích. Pak jsem se začal těšit na radu profesora Neumyvakina - od paradentóze, onemocnění dásní a libovolného chorobného stavu v ústech, stejně jako špatný dech, aby pastu: 0,5 lžičky jedlé sody přidat 10-20 kapek peroxidu vodíku (lékárna) a několik kapek citronu. třel jsem si vatový tampon zuby a dásně na vnější a vnitřní pasty. Lemon soda neutralizuje a dává svěžest, soda čistí zuby od plaku a peroxid bělidla a dezinfikuje. Po tomto čištění, cítím se jako královna: zuby jsou tak čisté, že svítí jako perly, a slabý zápach citronu dává radostnou náladu. Může být profylakticky kloktání roztok peroxidu vodíku: 2-3 lžičky peroxidu na 50 ml teplé vody při všech chorobných stavů, v ústech. Ale to není dobré jíst Ti, kteří se rozhodnou čistit zuby pasta „v Neumyvakin“ Radím mít na paměti - po vyčištění 15 minut, bez oplachování, nic jíst ani pít. I setřít vatovým tamponem na zbývající soda zuby, otřít suchým bavlněným hadříkem jazyk, a pak všechny „sbírat“ plivat a sliny. Navenek rty a kolem nich, myslím, opláchněte vodou. Právě v tom možná i všichni.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru