che.ungurury.ru

Mast pro tahání hnisu a léčení




Mast, která bude popsána v tomto článku není horší než masti Elena Seymovoy. Recept používal tuto mast slavného chirurga VF Vojno-Yasenetsky. Řádně provedena, čerpá hnis z abscesy vše s třískami, a dokonce i kovové třísky v týdnu odstraňuje povrchové mastitidy a zločinec, denně - od panaricia. Táhla i vaří a carbuncles s hnisem.
Před mnoha lety, můj manžel můj přítel se stalo hnisavý zánět potních žláz, nazvaný lidmi "suchim vemeno“. To je způsobeno tím, stafylokoky a velmi obtížně léčitelná. Igor byla v pracovní neschopnosti po dobu dvou měsíců: chirurgové byli schopni otevřít absces. Získal mnoho léků, včetně antibiotik. Pravidelně se teplota zvýší. Stejně jako je již dát do nemocnice, ale Igorův manželka, sám lékař, připravené masti a začal ukládat na ni již odkryté abscesy a zarudnutí. Kromě toho, pro zvýšení imunity mu dala ředí vodou až do husté tekuté smetany sušeného droždí a 1 lžíce 3 krát denně s jídlem. O týden později, Igor šel do práce.
K tomuto masti nejen pomáhá! Jednou soused svědčit prst řezání kotoučovou pilou. Chirurgové získali kosti, kůže sešívané jmenovaného penicilin. Ale jednoho dne prst foukané, vysokou horečku. Mučeni, večer, ráno šel do souseda mého kamaráda požádat o pomoc. Který mu zanechal masti a obvazy byly měněny každý den. O týden později se stěhoval hnisu, otok a zarudnutí spí, jsem veškerý provoz plně obnoven.
A teď, jak vařit mast:
1. Melt máslo dobře
2. hod v jeho jemně opracované čipy vosku (4: 1) a přivést k úplnému rozpuštění vosku (ale ne vařit!)
Pokud mast hardish - přidat trochu oleje. A zbavit se vředy na kůži drsné - odřezky z tmavého mýdla.
Mast obsazení ve formě tepla, komprimovat, avšak bez polyetylénu. A udržet to lákavé, až dva dny, pokud není víc hnis, ale pouze infiltruje.
To je celý recept!

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru