che.ungurury.ru

Česnek SVÍČKY hemoroidy TREAT

Dobrý den, drahý „babička“ Jeden den, soused přišel ke mně a říká: - Lidia Vasilievna, její manžel hodně krvácí z hemoroidů. Nevíte, jak mu pomoci? Moc nechtějí uchýlit k operatsii.Ya řekl, že mám prasečí pletiva, který se používá, aby se těsnění, ať jí ho vzít, mince a 3 hmotnostních dílů výsledné hmoty smíchané s 1 dílem drceného česneku v žáby. Této směsi výrobě svíček a dát je na horní polici chladničky. Bedtime její manžel nechal zahřát po dobu 20 minut v horké vodě, a pak představit sami jednu zástrčku do řiti a přejde do režimu spánku. A tak každý večer, dokud se neuzdraví. Manžel soused dost celých šest svíček istseleniya.Odna známých kvůli strašlivé bolesti v nohách již dlouho lezhachey.V výsledek, ona tvořila sněť. Zpočátku, když byl udeřen prsty, které byly amputovány v nemocnici a dva roky po amputaci gangrény prošel pěšky. Aby se zamezilo opakovanému amputaci, nabídl mi blízký přítel k léčbě její mast Valentina Seymovoy jehož recept vícekrát zveřejněn na stránkách „babička“. Shodli se na tom. Týden po aplikaci masti, známý noha začala hojit, a když se používá k léčbě dvou sklenic masti, pacient vstal, začal pohybovat nezávisle a dokonce se vyrovnat s některými domácími pracemi. Zde je zázrak nastal díky „babičku“ a mastí Seymovoy.Odno době mám silné bolesti v ledvinách. Navrhl jsem podstoupit léčbu repeynichkom obyčejný. Zahájit pravidelné pivo a pít čaj z této byliny a zcela zotavil během pěti let. Sbírat repeynichek potřebné během kvetení. Čaj z ní také pomáhá při onemocnění dásní, bolest v krku, poruchy trávení, žlučové kameny a pecheni.Vot takže mám zkušenosti. Spřátelit, dobré lidi, si „babička“, a pak žádné onemocnění nebyly zlomené.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru