che.ungurury.ru

Jdi pryč, oslepnutí! To vás pohání k sérii

S velkou radostí se chci podělit s našimi čtenáři velmi dobrý recept na léčbu slepoty pomocí série. Když jsem žil v Astrachaň regionu v Aktobe a tam jsem pracoval s Masha, jejíž manžel ztratil zrak. Ve stejné době, a tam bylo nejstrašnější. Jednoho dne přišel domů z práce, a zdálo se mu, že písek zcela spí oči, protože pak je úplně slepý. Když můj manžel požádal Masha do nemocnice, jeden lékař mu poradil, aby obklady z posloupnosti nebo čaje na hlavě. Masha šel sbírat trávu a plaval ji do hrnce v ruské kamen. Pak jsem mokrý ručník a zabalil do hlavy muže, a horní je zateplený. Podzim se blíží, a Masha byla velmi starosti kvůli tomu, že série by se stala i opavshuyu sbírat a sušit trávu a pokračoval dělat obklady. O nějaký čas později, můj manžel řekl Masha, že na jedné straně hlavy se stal citlivý, a brzy začal vidět první jedno oko, pak obojí. Poté, co tato léčba je ještě Machines manžel nenosí brýle.

A jednou v řadě na oční lékař doporučil, abych se ženou, která klesla vizi cukrovkou, je třeba pít čekanku. Lepší vidění na 50%

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru