che.ungurury.ru

Otevřená rána

Dobrý den, „Babičko!“ Chci a sdílím s dobrými lidmi některé ze svých opytom.V 1952 jsem byl 18 let. Právě jsem absolvoval obchodní školu a začal pracovat na výrobě soustružník. Začít práce bylo normální, jsem všechno dopadlo, a tak práce byla příjemná. Tak to trvalo přesně dva měsíce, a brzy ve třetí kolemjdoucí sousedním strojem, najednou jsem přišel do velké kovové třísky a její ostrý konec mě praštil do nohy na úrovni kostí nohy. To tvořilo velkou tržnou ránu, okamžitě volal „rychle“, a na to jsem šel do nemocnice. Tam jsem rány sešívané a poslán do bolnichnyy.Ne vzpomenout, jak dlouho to bylo, ale dva dny po odstranění stehů jsem byl propuštěn na práci. Opět platí, že nemám práci příliš dlouho. Nějakým způsobem, jít do práce, jsem narazil, a můj nově vyléčit rány opět rozptýleny. Znovu a švy bolnichnyy.Vypisavshis opět 2 týdny později vymkl nohy, chytil za mřížemi pro čištění nohy, ležící v továrně hostelu prahu. Opět - krvácení rány. Vzhledem k tomu, že byl už večer, kontakt nemocnice bylo pozdě, a sousedé v koleji nenašel žádné zelené pícniny nebo streptotsida, jen jsem svázaný ránu obvazem. Ráno, jeho noha byla špatně oteklé, ale přesto jsem tiše šel do práce. Z továrny opět přijata „nouze“ ... za týden jede do nemocnice na obvaz, ale rána není zpožděn. V pátek, doktor řekl, že pokud by v pondělí, a nebude pozitivní výsledek, pak mi dal na posteli a přijmout okamžitá vmeshatelstvo.Togda jsem přišel domů, ona se rozhodla přijmout léčbu. vzal jsem misku, vlije se do ní horká voda, roztok vyrobený z manganu, a začal jim nalít nohu a ránu. To nese tento postup 2-3 krát denně. Během víkendu, otok šel dolů, rána se začala pomalu nadechnout a v pondělí místo v nemocnici, jsem šel do továrny. Víc jsem neměl žádné problémy s zraněné noze.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru