che.ungurury.ru

Prádlo balení po dlouhou dobu hojení ran

Dobrý den, „Babičko,“ chci a sdílím opytom.V listopadu 1961 můj syn se narodil, a na konci ledna - začátek února příštího roku na mém levém prsu vznikla červené bolestivé místo. Oteplování jeho sůl vyvolal varu. začal jsem se dát mu aloe. Zdá se, že absces pryč, ale po týdnu prsu objevila vařit. Rozhodl jsem se jít do bolnitsu.Hirurg podíval a řekl, že je nutné snížit vzdělání. On dělal operace, ani dávat pozor na to, co jsem kojení. hloubka naříznutí byla 2-3 cm. Rána nechtěl léčit, a já jsem strávil 7 měsíců denního pokračoval bandážování. Mléko dostal do hrudi a hnisat. Lékaři nemohli dělat nic podelat.Kogda jsem opět přišel do obvazu, jsem stará žena se posadil a zeptal se, co se stalo mně. Řekl jsem jí všechno. Pak řekla ranní vaří v hrnci smalt sklenici mléka, hodit v jeho 2 lžíce (Žádné snímky), lněná semínka a uvaříme po dobu 15-20 minut na velmi mírném ohni za stálého míchání po celou dobu. Když hmota zhoustne jako lepidlo, trochu chladný to, a pak teplý uložit do gázy a aplikovat na ránu. V případě, že rána není příliš velký, stačí se 2 krát méně. Zajistěte obvazem. Nemají vzlétnout až do večera, a ve večerních hodinách změní na nový obklad. Díky této úpravě rána má vyléčit za týden. Lékař je velmi udivilsya.Etot recept a pomohl svou dceru, když jí bylo 12 let cut zánět slepého střeva, a po 6 dnech se rána jí úplně rozptýlen. Pomoc je nástroj pro všechny druhy trofických vředů a jiných, stejně jako fistule.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru