che.ungurury.ru

NOT hrozná hrozba polycystických

Dobrý den, „Babičko!“ I když jsem jen 26 let, ale já jsem váš fanoušek. I když moje dcera spala, mám čas sdílet své malé opytom.Moy poradenství pro ženy, které trpí PCOS. Také jsem se po porodu polycystických. Long léčeni léky, ale všechno marně, a pak se setkal v „babička“, v roce 2006 nebo 2007, nepamatuji si, recept na tuto nemoc a rozhodl se ji aplikovat na sebe. A opravdu zpět! Doufám, že vám pomůže. Takže to není tak špatné polycystických. Jsem si jist, že více než jedna žena se jí najít spravedlnost, platí to lechenie.Itak muset posbírat pár hlav (bez stonků a listů) růžový jetel, pak vařit je a pít vývar. vysuší I jetel hlavu v temnu, a pak ve večerních hodinách každý den vaří 1,5 litrů vody, vrhací do vroucí vody 4 hlavy, pak se z nádobí z tepla, zakryjte víčkem a nechte až do rána. V dopoledních hodinách kmene a pití po celý den vývar místo vody. Ve večerních hodinách, jsem připraven čerstvý. A tak každý den po dobu 2 měsíců. Pak jsem zkontrolovat na ultrazvuku. Ukázalo se, že syndrom polycystických NO! Ano, a menstruační cyklus byl obnoven ... použití, krásná žena, o své zkušenosti a uzdravit.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru