che.ungurury.ru

Ze mi carbuncles zachránil starou cikánskou recept




Dobrý den, „Babičko!“ Osud někdy plete jsou tkaničky, kteří nevědí, co je čeká v životě. Pocházím z regionu Cherson, Naked Pier od, ale za 52 let žijící v Novoshakhtinsk regionu Rostov. Oženil se a přestěhoval ze své rodné země, udržet všechny ty roky v srdci vzpomínek na milovaného provincii. Tady v Rusku, jsem se setkal se slavnou ženou Annie, byl téměř moje krajanka z Kirovograd. Zde z něj a dozvěděl se o „babička“. Četl jsem s velkým zájmem soubor novin, který mi dal Annu, a mnoho receptů zaznamenané v ceněné knihy. Nyní, pokud je to nutné, použít je pro sebe a své blízké. Výsledek léčby je vždy pozitivní. Z vděčnosti za vynikající radu se rozhodl podělit se svými krajany a opytom.Opishu věci z mého vzdáleného detstva.Voyna, hladu, špatné roky, jarní povodně - to vše ovlivnilo zdraví naší generace. Špatnou výživou a zastuzhennogo organismu v mém těle šel carbuncles - abscesy o velikosti půl vejce, s pěti až sedmi vrcholy. Vstal jsem velmi vysokou horečku, byl jsem v bezvědomí a deliriu. Moje babička udělal mast za míchání, dokud nevznikne homogenní hmoty s lihovinami mýdla, pečené cibule, sůl a drcený starý tuk, je překryly na bavlněné látky a dělal dresinky carbuncles. Kromě toho platí obklady moči, ale nic pomogalo.I jeden den náš dům šel požádat jíst cikánské děti. Babička, moje zlatíčko, nikdy nenechal chudé lidi bez večeře, když jsme sami byli chudí. Cikánka zeptal, kdo byl tam sténá a pak se babička řekla jí všechno. Po poslechu, cikánka odpovědělo, že vyrovnat se s smaragdy bez jakýchkoliv problémů. Poradil mi, aby můj bratr pokakal, a pak mě jeho teplý cal dán k abscesy. Tak to udělali. Usnul jsem s obkladem a spal celý den. Když pak komprimovat odstraněna ze všech carbuncles lepení kolíky. Moje babička pečlivě povynimala jim stiskl hnis a rána promývá moči. Brzy jsem začal zotavovat. Nicméně, v těch místech, kde došlo carbuncles stále viditelné jizvy, ale není to tak zlé. Pokud se někdo začne ptát, z čeho tyto jizvy, říkám, že byl partyzán, ale v té vzdálené doby, které jsem napsal, jsem byl pouze 7 let.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru