che.ungurury.ru

VE VODĚ rozpustí sůl vyhnat bolest hlavy

Dobrý den, má drahá, „Babičko!“ A rozhodl jsem se s vámi podělit o svůj čas opytom.Odno Byl jsem velmi znepokojen bolestí hlavy. Jen jsem nevěděl, co dělat a jak uniknout - bez léků a lidových prostředků nepomohlo. Pak jednoho dne zeť mi poradil, aby podstoupit léčbu solnými destičkami, podrobně popisující metodu léčby. Ale zdálo příliš jednoduché a upřímně řečeno, ani důvěru, takže jsem neměl používat, i když bolesti hlavy pokračoval muchit.Tak jsem prošel několika lety. A pak, konečně, vyčerpaný bolestí, jsem přemýšlel o způsobu, který používal třeba upozornit, in-law. Volal jsem jí na telefonu, zadané receptury a použít ji k sobě. A stal se zázrak - I zbavit bolestí hlavy. A protože se jedná o problém mnoha své léčivé podrobností se rozhodl sdělit čtenářům „babička“ .First všeho, jsem připravil obvaz, složený v 8 vrstvách gázy (šířka obvaz by měla odpovídat výšce čela a délka - obvodu hlavy). Potom se zahřeje na teplotu 60-700S 250 ml vody a v ní se rozpustí 2 lžičky bez horních solí. Výsledkem bylo 8% solného roztoku. Rychle teplá voda zalévala čelo, uši, krk, máčet v horkém roztoku gázu, jemně zmáčknout to trochu v šoku, mírně vychladnout a pak svázaný obvaz hlavy, zachycující čelo, uši a krk. Komprimovat rozhodl, zaznamenal jsem mu bavlněný šátek. Za to, že pokládám. Jen o pár minut později se ulevilo, ale neodstranili obvaz 2:00. Po odstranění znovu koupala hlavy teplé vodoy.Tak jednoduchou metodu léčby provždy mě bolí hlava, ale i přes tuto kompresi jsem se vrátil do normálního tlaku. Radím každému, kdo má stejný problém jako já musel využít tohoto receptu. Ujišťuji vás, že nebudete litovat. Gáza obvaz namočené ve slané vodě, může pojmout až 15 chasov.Day Bohu všechny zdraví!
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru