che.ungurury.ru

Vyléčen navždy jód, soda a voda!

Dear „Babičko!“ Četl jsem noviny a vzít recepty z něj po dobu 5 let, a píšu poprvé, protože se chtěl podělit se čtenáři radost. Ale všechny poryadku.V do konce roku 2001, prošel jsem gynekologické ordinace. Poté, co měl expozici, jako by všechno dopadne, ale to nezastavilo výběr. Jen jsem neměl - nepomohlo. A pak v jednom z „babička“ místnosti jsem našla recept z kvasinek. Rozhodl jsem se pokusit se s nimi zacházet. Udělal jsem všechno, jak to bylo psáno, a stal zázrak - jsem byl vyléčen a teď je recept, jak mnoho žen trpí gynekologických zabolevaniyami.Itak, je třeba do 1 litru vroucí vody Pour 1 polévková lžíce! jedlé sody a přidejte 1 lžička lékárna tinktura jódu. Nalijte roztok do misky a sedět v něm po dobu 15-20 minut. Potom vypusťte vodu do sklenice. Na druhý den, nalít do včera zbytek misce, přidá se 1 litru vařící vody, 1 polévková lžíce soda, 1 lžička jód a znovu sedět po dobu 15 minut. Jsem nalil znovu a sedí v povodí, břicha, hrudníku a zad. Tak to 2-3 krát. Nicméně, to mi trvalo 10 postupy pro vymáhání, ale protože mám případ a osobyy.Ochen vděčné „babička“ pro tento recept. Použijte ji, ženu, a budete v pohodě s gynekologii.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru