che.ungurury.ru

Adnexitis podařilo potlačit. Toto a Chcete říct

Dobrý den, „Babičko!“ Dlouho jsem chtěl podělit se čtenáři novin zkušenosti léčby adnexitidy (zánět vaječníků a vejcovodů), ale plachý. A teď, jak stále více a více žen trpí touto nemocí, rozhodl jsem se.

Jako mladý muž, a já jsem byl nemocný s chronickou adnexitidy. Ošetření v nemocnici přineslo jen krátkodobou úlevu. Pravidelně ošetřeno ambulantně, v obci, ale vše marně. A pak jsem se rozhodl požádat o pomoc bylin. Příprava nasycené odvary z heřmánku, měsíčku, šalvěj, dubu a eukalyptu, a pak se sedací koupele s nimi a stříkat nich. První 2-3 dny používal odvar z bylinek, pak další a tak střídal. To má zajistit, že virus, který způsobil adnexitidy, nepoužívá k vývaru. Vzal jsem koupele s jedlá soda, a vzniklý roztok sprcha sody (1 čajová lžička jedlé sody ve sklenici teplé převařené vody). Používá se pro douching malou stříkačku. Se umístí na stůl nebo noční stolek vedle postele s hrnkem bujónu a injekční stříkačky, pokládám, vzal si představovat „bříza“, opřel nohama o zeď, získává ve vývaru stříkačkou a aplikuje ji do pochvy. Pevně ​​uzavřených rozkrok ruku, ležel a spal, otočením na levou stranu, pak na pravé straně, asi hodinu.

Vzal jsem si vanu a sprchu ráno po probuzení a po každém pohybu střev. Ujistěte se, že k provedení postupu důkladně umýt. A tak 10 dní. Během menstruace dát pauzu. Více adnexitis mě nerušil. Mnoho z jeho přátel, pak doporučuje tuto léčbu, a všichni byli spokojeni. Také jsem dlouho trpěla trhlin na chodidlech. Začátek v noci, aby se k němu tampon s tukem, a oni se rychle uzdravil. Že taková je moje zkušenost. Léčit.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru