che.ungurury.ru

V dětství ledvinách výrazně narušen: ocet z boků, aby je uklidnil

Dobrý den, „Babičko!“ Jako dítě jsem měl období, kdy mnoho ocel potíže ledvin. Máma mě ocet vyléčen z boků, a já zapomněl na mnoho let, kde jsem nalezl ledvinu. Chci podělit se čtenáři novin vaření recept tohoto velkého sredstva.Itak připravit ocet, musí vyplnit boky sklenice s širokým hrdlem, nalít okraj převařenou vodou při pokojové teplotě, přičemž předem rozpustí cukr (v 1 litru vody, - 100-150 g cukru ), pokrývají nádobu s tenká a necháme na tmavém místě louhovat 1,5-2 měsíců. Po tom, kmen a nalijte všechny připravené ocet lahví. Skladovat při pokojové teplotě v temnu. Pro síla octa může být, když trval na bocích přidat nějaké čerstvé listy a mladé výhonky rostliny. Tento nástroj ukládá všechny vlastnosti hojení šípky. Zkoušel jsem octa 1 polévková lžíce 3 krát denně, přidáním čaj nebo vodu dobu jednoho měsíce. A tak jsem odešel a vylechilas.Seychas kromě octa se používá k léčbě ledvin bylinný čaj, který zahrnuje čínské magnólie révy, kukuřičný hedvábí, brusinkový prášek, kořen pampelišky, kořen sladkého jetele, chmel, přeslička, kořen hortenzie, dřišťál a petrželovou nať. Vstupné připravený z této směsi je vysoce nejen tlumí bolest v ledvinách, ale také drtí a zobrazuje kameny, odstraňuje otoky s otoky a hromadění tekutiny ve všech orgánech, včetně legkih.Zdorovya všechny!
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru