che.ungurury.ru

Rakovina kůže nakonec vyhrál! Zde je návod, jak léčit melanom

Dobrý den, „Babičko!“ Chci podělit se čtenáři novin na jejich zkušenosti v léčbě melanomu (rakovina kůže) .I měli onemocnění po dobu delší než 25 let. Byl zpracován recepty úředníka a lidovém léčitelství, ale rána všichni rostl a dosáhl průměru 40 mm do hloubky 2-3 mm. Některé recepty ji dokonce dráždil. Ale díky Bohu, v tuto chvíli je všechno za sebou. A konkrétněji o tom, co jsem udělal pro vyzdorovleniya.Vo Nejprve naneste 3-5 krát denně na rány sýr vyráběný z kravského mléka, až dokud to bylo zrušeno a otočil růžová. Za druhé, naolejované jsem 3-8 krát za den melanomu bylinné bolehlav. To je velmi jedovatá rostlina. Nakonec jsem na vatovou tyčinkou, namočil ji do tinktury a maže její ránu. I tento postup provést každý den po dobu tří měsíců. Rána byla zpřísněna v popředí. Koupit bolehlav z bylinkáři na trhu. Drcené trávy a její 560 vodka vlije do 1: 4 (lektvarů jedné straně čtyři díly vodky). Naléhat 15-20 dní, zavřel nádobu. Tak jsem se vzpamatoval a co zhelayu.Schastya vy všichni dobří lidé!
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru