che.ungurury.ru

Fibroma tvárné jsem měl: modlitbu a odvar z bylinek ji vyjmout

Dobrý den, „Babičko!“ Třetí ročník čtu noviny. Mnohé recepty používání to, a teď je to možné pomoci chtít predlozhit.Uzelkovoy fibrom (uzlík 1,5 cm) byl nemocný po dobu 8 let. Mnohokrát „fast“ brát mě do nemocnice. I byl zpracován v příjemném lékaře, který používá k léčbě nejen léky (injekce jódu udělal), ale také poplatky bylinky a vlaštovičník. Ale i přes to všechno, po 5-6 měsících, nemoc se sama uvedla. Když mi bylo 53 let, se opět začala postupovat. A pak jsem se rozhodl léčit lidových sredstvami.Ya vaří dva šálky vařící vody, 2 lžičky přeslička, přítomen a přímo se 1 polévková lžíce infuze 3 krát denně. Kromě toho, brousit a míchat 1 polévková lžíce Oman kořen, kalina bobule, kopřivy, směs se vlije do 1 litru vařící vody, přivedl k varu, vaří se 5 minut na mírném ohni, předkládaný 2 h a byla pořízena na 2 polévkové lžíce 3 krát denně. Pokaždé, když užíváte léky, četl modlitbu a požádal Boha o pomoc. A tak 21 dní. Za to, že každý den po dobu tří týdnů viděl ráno na lačný žaludek 1 / 3-1 / 2 šálku čerstvě vymačkané šťávy brambor (bramborový z kůže není vyčištěné!). Po tomto zpracování mé myomy jako ultrazvuk ukázal zmizela. Lékaře mé oči nejsou poverila.Vot všechno. Většina myomy ne bylo.Lechites mě a prosit Boha o pomoc.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru