che.ungurury.ru

Pro operaci jsem nechtěl sáhnout, a tak se snaží vyhnout

Dobrý den, „Babičko!“

Po druhém porodu jsem měla hemoroidy. Odstraňte je chirurgicky nechtějí, aby se pokusili vyhnout se operaci pomocí metod tradiční medicíně. A udělal jsem to.

Nejprve jsem naplněn ve sklenici vroucí vody 1 polévková lžíce kořen ostružiny, přivedl do varu a vaří se 20 minut na mírném ohni. Po 30 minutách, napětí a pití. Pil jsem 5 šálků vývar denně. Navíc, vařené vody 1 polévková lžíce řešetlákový bobule, naléhat 3:00 a vyrobené s infuzí noci na hemeroidy krém. I střídat jim zvonky a píšťalky z vrbové kůry odvar. Mi pomohl se vypořádat s hemoroidy a parní lázeň. Nalije do kameninového hrnce 2 litrů mléka, se snížila 4 cibule, těsně uzavřena a utlačované 4 hodiny bublal v troubě. Poté byla nádoba, kterým se dřevěné víko s otvorem ve středu a sedět na vrcholu, vystavovat na dno. Postup se provádí každé 3 hodiny. V průběhu prvních 6 hodin před přijetím projímadlo, a po každém zákroku konečníku znečištěný vazelínou. Hemoroidy mají kolem mě.

Můžete odstranit hemoroidy proso. Důkladně opláchněte, naplňte obilí v třílitrového jar 1/3 objemu, zalijeme okraj pramenitou vodou a nechat po dobu 4 dnů při teplotě místnosti v temnu. Kmen a pití 0,5 šálky 3-4 krát denně po dobu 3-4 týdnů. Udělejte si přestávku na 5-10 dní a opakovat příjem infuze. A tak se s přestávkami strávit několik léčebné cykly, a zároveň nepoužívají 16 kg prosa.

Přeji zdraví všemu lidu a Boží požehnání.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru