che.ungurury.ru

Vývar SUNFLOWER PEI, a laquo; Hibiscus & raquo; TEA AZ ledvinový kámen FreeS

Dobrý den, „Babičko!“

I v tomto případě jsem sdílet své znalosti.




Jednoho dne, když stál ve frontě v obchodě, slyšela žena říci ostatním, že „Hibiscus“ tea jí pomohl zbavit ledvinových kamenů. Když jsem se vrátil domů, zavolal jsem na lékárnu, aby zjistili, zda mají „Hibiscus“ čaj. Bylo mi řečeno, že ne, a doporučil jít do obchodu, což potvrzuje, že tento nápoj je opravdu řídit kameny. Otázka, jak ji používat, uvedl, že je třeba dělat a pít jako obvykle čaj. Že tyto informace.

To pomáhá eliminovat ledvinové kameny a konvenční slunečnice. Sklo je nezbytná pro odstranění rozdrcených kořenů v enamelware 3 litry studené vody, přivést k varu, vařit 5 minut na mírném ohni, po ochlazení vývar přecházejí do jiné misce, a se zbývající pánvi se zpět do chladničky. Do 2 dnů by mělo být postupně připraven k pití celý odvar, přičemž ji před a po jídle. Když se nápoj, kořeny v hrnci opět naplnit se 3 litry vody, vaří se po dobu 10 minut po varu vývaru a pít, stejně jako předchozí. Již potřetí zbývající kořeny vařit po dobu 15 minut, a pak můžete vyhodit. Po 3 podíly půdy připravit a přijímat stejný vzorek čerstvých kořenů. Použití šálek 6 tak drceného slunečnice kořeny. Odvar z nich nejen pohání kameny, ale také normalizuje krevní tlak a odstraňuje závratě, bolesti hlavy a bolesti srdce, pomáhá zlepšit sluch a zrak.

Březové listí zbavit cholelitiázy. Mělo by to být 2 lžíce suší listy břízy velikosti cent shromážděny pružiny, nalije do enamelware šálku vroucí vody, vaří se na mírném ohni, dokud, až se objem kapaliny se sníží na polovinu, ochladí se, filtruje se a vzít 1 des.l. 3 krát denně půl hodiny před jídlem po dobu 3 měsíců.

Kloubní revmatismus win z brutnáku lékařského. Je třeba 5 g sušených květin nebo 10 g sušených listů rostliny zalijeme 200 ml vroucí vody, pod krytem ochladit, filtruje se a pít 1/3 šálku 3 krát denně. Průběh léčby - 3 týdny.

Způsobit averzi k alkoholu pijáků, radím brousit a Smíchejte 1 polévkovou lžíci Artemisia list stříbro, máta peprná, meduňka, Schisandra chinensis a rakytník řešetlákový, libeček kořen a tymián, zalijeme 1 polévková lžíce svrškem směs 2 šálky vroucí vody, vaří se po dobu 10 minut po varu na mírném ohni, vyluhovat 15 minut, filtrovat a dát alkoholik, 1 polévková lžíce 3 krát denně po dobu půl hodiny před jídlem.

Když se bolest v zádech jsem kladivo SLUGGER čerstvé listy zelí, dal ve středu list 1 lžička med, med jsem dal na problémová místa, přikryjeme celofánem, remizoval s teplou šálu a nechat komprimovat v noci. Obvykle jeden postup natolik, bolest byla pryč. Zkuste to - nebudete litovat.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru