che.ungurury.ru

Odvar z kořenů divoké růže a viděl kameny hnali z ledvin

Dobrý den, „Babičko!“ Tato procedura se doporučuje všem, kteří trpí kameny v pochkah.Zaleyte noc na smaltované hrnce 1 litr klíče nebo studniční vodě 3-4 plátky divoké růže délku kořenového s malíčkem nebo prsteníku a nechat ji až do rána. Ráno přivést k varu a vaříme 5 minut na mírném ohni. Pít celý odvar až do večera. Pití místo vody a jiných kapalin. Stejné kořeny mohou být uvařena 2-3 krát. Pak se odvar každý den, nechybí ani jediný den, po dobu 3 měsíců, nebo i déle. Kořen divoké růže je nejlepší sklízet na jaře, na svatého Jiří (6. května) .V té době mi bylo sedm ledvinové kameny o velikosti třešně jámy. Pil jsem odvar z divoké růže kořen od 6. května do konce roku, a pak zkontrolovat na ultrazvuku. Ukázalo se, že ledviny jsou čisté a žádné kameny v nich není. Od té doby, to trvalo téměř 10 let. Většina ledvinové kameny nejsou bespokoili.Vot tak bez bolesti a újmy na zdraví, jsem se jich zbavit. Využijte svých zkušeností, dobrých lidí. Vývar boky kořen, touha a vůle a pomůže vám zotavit.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru