che.ungurury.ru

Ledvinové kameny Ostatní Péče o tělo: vlaštovičníku jejich závěry

Dobrý den, „Babičko!“

Navrhuji metodu k odstranění cysty na ledvinách, jakož i zrušení podělit o své zkušenosti z tohoto těla kameny.

Byl jsem na ledvinový kámen této velikosti, musíme zvolit pózu, si sednout nebo lehnout, i když jen kolika nebudou mučeni. Procházení svých poznámkách jsem našel recept na odstranění kořene slunečnice kamenů. Okamžitě jsem našel několik z nich na zahradě, otřásla zem a postavil se na několik dní do vody, měnící se každý den. Poté skřípání sekera s kořeny černé, která byla na povrchu, kotleta je zaplaven skelné suroviny 3 litry vroucí vody, uvede do varu, vařit 5 minut, vypustit vývar a pil se napije po dobu 3 dnů, každý den náročné 1 litr živné půdy. Potom se nechá v kořenové hrnci opět pod vodou 3 litry vroucí vody, tentokrát ji vařit po dobu 10 minut, kmen vývar znovu a pil 3 dny. Opět pod vodou stejný kořen jako 3 litry vroucí vody, vaří se po dobu 15 minut, a také pil vývar po dobu 3 dnů. Pokaždé, když se vaří kořen večer, nechte vývar na noc a ráno kmenu. Výsledkem je, že kámen proběhla hladce.

Cysta na ledviny odstraňuje vlaštovičník. Celá rostlina brousit v množství více než půl litru plechovky dal podlahu skloviny mísy a zalijeme vařící vody, aby celkové množství vlaštovičník a vroucí vodou byla 0,5 litru. Kryt mísy s pokličkou a nechte 3,5-4 hodiny. Po tomto filtru a vzít 2 dny 1/2 lžící a potom 5-6 dny - 1 polévková lžíce 3 krát denně. Udělat přestávku 2 dní a opakujte léčebný cyklus. A tak se občas léčeni po dobu jednoho měsíce. Po tom, dělat ultrazvuk, aby se ujistil, že cysty se snižuje. Po měsíci léčby 30 dní na odpočinek, a pak znovu, aby infuze. A tak po celý rok.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru