che.ungurury.ru

Tady a bojovat s Wen

Před 15 lety Dobrý den, „Babičko!“ Já měl mastné nádor o velikosti fazole. On mi nevadilo po dlouhou dobu, a pak začal bolet. Nemocnice se doporučuje snížit, ale já prostě neodvážili. A wen i nadále dostat nemocný a růst, dokud se stal velikosti vejce holubí. Pak jsem souhlasil s provozem. Dělali jsme to hned v poliklinike.Nekotoroe čas všechno bylo v pořádku, ale opět jsem cítil bolest. V případě, že bývalý wen byl v obálce, a pak se objevil opět zvýšila na 10 cm v průměru, a na zádech a ramenou začal tvořit nový mastek. Všichni byli pod kůží, velikosti fazole a všechny nemocné. Dokonce ležel na zádech se stal bolno.Poshla k lékaři do lékárny Zubitsky. Říkal, že by se neměla bát, mastek, říkají, nikdy proměnit rakovinné nádory, a napsal mi tinkturu bolehlavu, stejně jako léky, „Diamond“ a „Lipoman“. Vše, co viděl 5 kapek 3x denně před jídlem. Nedávná Lipom měkčí, mastek přestala bolet na zadní straně, která je největším lipoma příliš změkl a přestala bolet, snížená razmere.Pila tinkturu z téměř měsíc a bolehlav a ještě více. Pak vzal přestávku a začal pít vlaštovičník, protože i on rozpouští nádory. Celá rostlina s kořeny promyje, vysuší, sekaná a zmáčknout šťávu z mixu. Ukázalo se jeho 1.5L. Tyto 10 dnů, až se sraženina usadil, vyždímal a vlije se do 0,5 litru vodky šťávy. Potom trval na dalších 10 dnů. Vezměte 1 lžička 3 krát denně 30 minut před jídlem. I pít po dobu 15 dnů. Žádné vedlejší účinky. Wen začnou mizet. Piju brandy měsíc, a pak udělat přestávku na 10 dní a opakuje se průběh „Diamond“ a „Lipomana“. Tu a bojuji s Wen. Radím vám použít všechny své zkušenosti se stejnými problémy.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru