che.ungurury.ru

Mastitidy nemám víc

asi před 20 lety jsem začal bolet levé ňadro, a zeptal jsem se onkologa. Diagnóza - bilaterální fibrocystické nemoci prsu. Lékař napsal recept, a já jsem šel do lékárny pro léky. Skládal se z několika složek, které byly psány v latině. Jen jsem si uvědomil, že v tomto léku a hořčíku „Analgin“. Byl jsem řádně léčena, měsíční šek onkologa, a on zase napsal můj Léky na předpis. Ale, bohužel, žádné bylo.Razocharovavshis zlepšení takového ošetření na doporučení ženy začátku má být léčeni lidových prostředků. třel jsem na jemném struhadle syrové červené řepy, smíchejte ji rovným dílem hmotnosti s přírodním vysoce kvalitního medu, které jsou rozloženy směs na zelí listu a aplikujte ji na prsní žlázy. Obklad vyrobený v druhém prsu, se vztahuje na všechny pleny složené do několika vrstev, urostlý, kladen na bundu a šel do postele, protože postup, který se provádí v noci. Ráno komprimuje odstraní a promyje se horkou vodou. Takto ošetřené, nechybí ani jediný den, po dobu jednoho měsíce. Bolest přestala, a nechte vaše onkolog ukázaly, že také sníží zhutnění. Lékař, vidí tento výsledek, doporučuje se pokračovat v léčbě a zkontrolovat nyní přicházejí jen jednou za tři mesyatsa.No, rád, že bolest je pryč, i nadále klást obklady a pak jít ke kontrole byl jsem příliš líný, za což byl potrestán. Po 10 letech opět prsu prohlašuje sám. V té době jsem začal až 3 krát denně po jídle trvat 0,5 lžičky tinktury z vlaštovičník. Bolest přestala po týdnu, ale vlaštovičník I nadále trvat další 2 měsíce, a pak šel ke kontrole na onkolog. Doktor řekl, že tuleni jsou menší, ale to není tak strašné. Nařídil mi, brát vitamíny, a také doporučuje jíst hodně ovoce a zeleniny. A konečně, po jednom z testů lékař řekl, že mastitidy už nemám. Byla jsem v sedmém nebi.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru