che.ungurury.ru

Angina pectoris, arytmie nemocní: recept na jejich vnuk rytmu

Dobrý den, "Babičko!" I '82. Před deseti lety jsem měl angínu a arytmie. Opakovaně ošetřené v nemocnicích, domech s pečovatelskou službou, ale bezvýsledně. Vytvrzená předpis, který byl jsem poučen vnuka. Zde je návod, jak to bylo.V Krymu, Saki, žije se svou dcerou-in-law a vnuk. U moře mají domov. Tady je místo, kde jsem žil, když jsem přišel na Krymu otdyh.Dochka zeť přišel ke mně 1-2 krát týdně, ale vnuk, který byl tehdy 12 let, přišel na návštěvu každý den. Pak jednoho dne jsem si stěžoval na něj na jeho vředy. Vnuk pozorně poslouchal, zůstal jsem na chvíli a šel domů. Následujícího dne přišel a řekl: - Dědo, se snaží léčit se směsí cibule a česneku. Mince 10 citrony a česnek hlavy, směs, dát do skleněné nádoby, přidá se další 1 kg medu a sníst této směsi. Tento recept jsem zaslechl rozhovor dvou žen. Zkuste to, a najednou pomozhet.Devatsya nikam, rozhodl se vzít radu chlapce. Smíchejte všechny ingredience a dal sklenici s obsahem na chladném místě (nikoliv v lednici!). Daily smíchají a směs se začala trvat týden. Každé ráno snědl jsem ho na lačný žaludek 4 lžíce Velmi dobrý k jídlu, ale kvůli zdravotním rozhodl se jít až do konce. Jednou jsem snědl polovinu bank - arytmie přestat bát. A brzy angina přestala si připomínat. Navíc, každý den jsem jedl několik stroužků česneku a ráno po převzetí směs česnekem a citronem vypít sklenici kyselého mléka, přidávat se k tomu 4-5 kapky jódu. A vyléčit. Vnuk po dobu 22 let, a já pořád nechápu unavená blagodarit.Vot příběh. Doufám, že moje zkušenosti budou fit někoho.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru