che.ungurury.ru

Vnoučata trpí alergiemi: to řídilo vodu rozmražené




Dobrý den, „Babičko!“ Podělím se o historii života, která pomůže lidem s alergiemi mají víru v vyzdorovlenie.Itak, v roce 1984, kdy se můj vnuk bylo pět let, když onemocněl zápalem plic, eskaloval do hnisavý zánět pohrudnice. Dítě dát do Záporoží regionálních dětské nemocnici. Tam zlomil plícemi a čerpá z nich hnis a antibiotika podávat. Ten chlapec se jim natolik, že to vyvolalo alergií na léky. All vnuk tělo bylo pokryto svědivá vyrážka, ale jeho tělo odmítlo přijmout alespoň nějaké jídlo. A pak moje neteř, která žije v Doněcku a pracoval tam lékař doporučuje, aby podstoupit léčbu Meltwater. Vnuk pít každý den, nechybí ani jediný den, po dobu tří měsíců. Jeho tělo zrušeno a znovu došlo k jídlu. Nyní jeho vnuk 28 let. Více alergie nebylo, a obecně zdravotních problémech není voznikaet.Vtoromu můj vnuk 19 let. Alergie se objevil v roce 2006. Choroba se projevuje přetrvávající kašel, kontinuální svědění celého těla, a zvracení. Žádné léky drogy nepřinášejí zlepšení. Pak jsem doporučil svého vnuka podstoupit léčbu Meltwater. Souhlasil. Voda se připravuje sám, a pak ji pít. Po chvíli se to všechno normalizovalos.Talaya voda odstraní z těla všechny alergeny. Aby byla připravena, je třeba nalít do hrnce 2-3 litry studené vody a bez zavírání misku s víčkem, položil ji na 7:00 v mrazáku. Během této doby se voda je pokryta tenkou krustou ledu. Je nutné rozbít to paralelně se dvěma stranami a dvěma odtokovými otvory skrz vodu v jiném kontejneru. Ice hod. Drain znovu a nalít do pánve, odkrytý, opět do mrazničky, ale po dobu 22 hodin. Voda zmrzne úplně. Pan by měl být odstraněn a dát na stůl. Po 10 minutách je rosný vytvořena kolem ledu. Je třeba odstranit hadříkem, a pak čekat, dokud led taje při pokojové teplotě. Vzniklá voda tavenina brát denně ráno na lačno po 0,5-1 skla. Pít po celý den, místo čisté vody a jiných nápojů. Tato voda s velmi příjemnou chutí a velmi poleznaya.Malenkim děti se sklonem k poradit daných 2-3x denně na špičku nože prášku skořápek. Zapít své 0,5 lžíce čerstvě vyrobené citrónovou šťávu. Obvykle během 4-5 dnů nemoci průchodů.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru