che.ungurury.ru

Enuréza zahynou navždy, pak odejde Wee

Dobrý den, drahý „babička“, chci sdílet zkušenosti v léčbě enurézy (pomočování). Zvláště děti trpí tímto onemocněním. To je vše, naše děti, a já chci, aby pomoch.Stradal nemoci a dvanáctiletý vnuk mého přítele. Oni se snažili všechny metody léčení, provádí chlapce na léčitelů navštívil Pochaev, kde v souladu s lidmi, musel zbavit pomočování, ale nic nepomáhalo. Šel jsem s kamarádem svého syna a na recepci k Zubitsky, který také slíbil úplné uzdravení. Ale všechno bylo marné. Byli v zoufalství: Dítě pak rostlo, a změnit k lepšímu nastupalo.I Jednou jsme šli s mámou chlapce do autobusu, který jel další kamarád, starší žena. Sluch náš rozhovor, mi doporučila, poté, co dítě pomočil v noci, sundat kalhoty, dát je na podlaze vedle postele, přečtěte si „Otče náš“, s žádostí o Boží pomoc, a nutí dítě překročit mokré kalhotky. Po tom, musí jíst „pupek“ na uzeniny (uzeniny okraji připojen k nosníku). Klobása by měl být vždy v přírodním skříni (střeva), jako je například „Home“ nebo „Krakov“ .Priehav doma, příteli, není jim regály dělal všechno tak, jak radil dobrou ženou. A zázrak - dítě získala zpět Je to tak úžasné akce !. Myslím, že v případě, že je léčebná metoda, to je dobře vědoma tradiční medicíně, a ne jeden člověk pomohl. Je-li poté, co můj příběh pomůže obnovit, i když jedno dítě, budu nesmírně potěšen. To znamená, že moje práce nebyla naprasnym.Lechites a uzdravit!
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru