che.ungurury.ru

Chci ti říct, jak překonat ošklivý rakovinu

Dobrý den, drahý „Babičko!“ I popsat vše tak, jak to bylo. V roce 1994 jsem měl tvrdnutí v levém prsu. Šel jsem do Doněcku onkologických lékárnu, a byl jsem okamžitě na operaci, levý prs byl odstraněn. Poté přijal 21 zasedání záření a chemoterapie, ale vše marně. Doktor řekl, mé dceři, že budu žít jen 2-3 roky, ne více. Přesně o měsíc později, jsem začal brát petrolej, infuze s bylinkami, který byl zakoupen v lékárně v Moskvě. Musel polknout 1 lžička oleje a 1 lžička neúplné petrolej 1 za den. Pak udělat přestávku na 10 dney.Posle tohoto během měsíce viděl vlaštovičník, už ne se stane, protože rostlina je jedovatá a její příjem by se zvyšuje jater. „Beres“ kapky, pak pil 2 injekční lahvičky. Po 10-ti denní přestávka viděli česnek v mléce - pokles o 1 až 25. Opět jsem si pauzu, a pak začal být léčen metodou Shevchenko. pil I směsi vodky a másla 2 roky a 8 měsíců. A když jsem šel které mají být testovány na konstrukci postižení, všechno jsem byl normální. Group, samozřejmě nemám dali.Vskore nalezen ve druhém prsu fibrom. Do té doby, moje štěstí, jsem zasadil bylina tymián, který je také nazýván Bogorodsk tráva. Jsem ještě mladý muž věděl, že tato bylina léčí myomy. Takže s pomocí této byliny a jsem se vzpamatoval. Ale pozor po ošetření, práci na zahradě, v zahradě, zvedání závaží, je přísně zakázáno, a můj řez zanícené, oteklé ruce. Určeno lékařem. Musel jsem projít všemi testy. Byli to OK - metastázy a myomy bylo.Vot žádnou takovou historii. Takto ošetřené metodou Shevchenko. To normalizuje krev již 4. den.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru