che.ungurury.ru

Doba léčby jsou jako laquo; slzy & raquo; pomoci

Dobrý den, drahý „Babičko!“ Kdo je to těžká doba, a máme-li v dohodě a sjednocená, pak jeden na druhý zvýší ducha, a překonat nemoc bude mnohem legche.V začátkem prosince mám nemocnou pravé oko. S každým dalším dnem je bolest intenzivnější a noci beze spánku. Maže mast očí, oční kapky, ale nic nepomáhalo. Vyzval optometristy mají být testovány. Díval se a řekl tento výrok: „Na mých očích, a pak se udělalo špatně, musí být odstraněn a zlikvidován. Máte operaci. " vážil jsem „výhody“ a „nevýhody“, prezentovala jako já bude vypadat bez očí, a jak moc moje hubená peněženka bude stále hubený ... a nešel do operatsiyu.Prihozhu domů hledají, co by okapat oka pacienta. Otevřel jsem lednici, a dostane se do mých rukou dvě lahve 40 g s dostatečným množstvím tekutiny. Ochutnal jsem na jazyku - Vodička. Kdo a proč dát to do ledničky? Obracím se na štítku lahvičky a pak podepsaný ruce - „slzy révy“ Sotva si uvědomit, že tyto „slzy“ Osobně shromážděny na jaře, kdy průtok mízy, po prořezávání révy. Long myšlenka, proč jsem se shromáždí a za jakým účelem, a pak si uvědomil, že tyto „slzy“, aby pomohl léčit bolavé oči. Začal jsem kapat do očí dvě pipety. A druhý den kape mají obě oči v jednom sezení - „slzy“ čerstvé vlastní moči tři pipety a pipety Tři Bolest začala ustupovat. I byl ošetřen po dobu jednoho týdne, 3-4 krát denně. Beru přestávku na dva dny, ale oči citlivá na tlak bolela. Rozhodl jsem se pokračovat v léčbě další týden. Díkybohu, oči přestala bolet. Divy! Sap přichází jen jednou do roka, na jaře, tak si nenechte ujít čas zásobit se na „slzy“.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru