che.ungurury.ru

Všechno, co chci říct, jak odstranit lipom

Dobrý den, „Babičko!“ A konečně, aby vybojovat volnou chvíli se podělit o své opytom.Odno trpí lipomy (Wen) na těle. V nemocnici byly odstraněny chirurgicky, ale po roce či dvou, nepamatuji si, nová růže. Tam bylo osm z nich. Na radu lékaře koupil lékárně tinkturu „Lipoman“ a „Diamond“ a když se berou 5 kapek 3krát denně po dobu 15 minut před jídlem. Vzal jsem oba léky najednou. Dost mi infúze po dobu jednoho měsíce a půl. Vyrobený po přestávce po dobu 10 dní a znovu zopakovala, že příjem. Lipomy zápas zastavil a významně snížily (není vizuálně patrné, může jen sonda). Teď jsem přijmout jen „Diamant“. I pít jeho kurz dvakrát ročně. Toto nastavení je nejen udržuje mastek z růstu, ale také podporuje hubnutí. Tak, že může svobodně přijmout utrpení ozhireniem.Mozhno léčbě lipomy a používat tento recept. Nalijte do smaltované pánve 1 šálek čerstvé šťávy z mrkve, červené řepy, černé ředkve a česneku, sklenkou „Cahors“ víno, dobře promíchejte s dřevěnou lžící a pak do sklenic dvoulitrové, v blízkosti pevně její kryt krku, uložte do chladničky. Vezměte 1 polévková lžíce Směs 3 krát denně po jídle. To umožňuje nejen zbavit lipomy, ale také příjem z této směsi zlepšuje stav rakoviny kůže (melanom), struma, tachykardie, a odstraňuje kloubní bol.Prinimayut na wen 3krát denně a 0,5 lžičky bodyagi směs a pálené prášky kosti, které byly ve stejných částech. Kromě toho, ráno a večer s dušenou bylinkovými výmyslů, aby se dvouhodinová vzdělávání kompressy.Esche Lipom 2-3 krát za den aplikovat kaše z strouhané mrkve a moučka z fazolí, které byly rovným dílem hmotnosti a dodal trochu směsi kmínem. Můžete sekat čerstvých listů rozmarýny, smíchejte se stejným množstvím strouhané syrové mrkve a dělat obklady s touto směsí.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru