che.ungurury.ru

Nechci nic skrývat - od svrab znát recept!

Dobrý den, drahý „Babičko!“ Jeho příběh chci upozornit fanoušky „z druhé ruky“, který se nosí před veschey.Tri lety v obchodě, který prodává takové věci, koupil jsem si oblečení. Přinesl domů, jsem soutěžit, a večer viděl na prstě svědění červené pupínek. Okamžitě si uvědomil, že je to svrab, a že důvodem pro to - koupil v „second-hand“ odezhda.Reshila, aby se zabránilo šíření nemoci, a okamžitě zničit svrab roztoče. Zapálit cigaretu, pak dobrá naslyunila infikovány prstem roztrhl pupínek a začal ho třít v popel cigaret. Pak mazány lékárně sírovou mast a utěsnit všechny omítky na roztoče nedostal vzduch. A tak ten den dělal 3-4. Ruka se snaží aby nedošlo k namočení. Vyrážka odešel a již neobjevují. Samozřejmě, že hodně z pekla cigaretového popela, ale vydržel. Od té doby, svrab nikdy nech mě trevozhila.Mozhno ji léčit tímto způsobem. Raskurennuyu kouření cigaret přivedeme k vyrážky a nějaký čas držet ji nad ním. Tím 2-3krát, budete zbavit svrab. Provereno.Vot takže mám smutnou zkušenost. Teď jsem nikdy použít „z druhé ruky“.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru