che.ungurury.ru

Můj příběh dnes o tom, jak se vypořádat s podkožní roztoče

Dobrý den, drahý „babička“!

Najednou, moje kůže byla zasažena svrab. Vyvolalo svědí nemoc roztoč, který žije v kůži. U tohoto onemocnění se vyznačuje silným svědění červenými skvrnami, uspořádány ve dvojicích ve vzdálenosti asi 2 cm od sebe.




jsem pro léčbu 33% sírové masti, která ve svém pořadí I připravené v lékárně. Použijte ji mazat svědění místa.

Také jsem se choval večer před spaním hlíny (jakékoliv) do zhoustnutí zakysanou smetanou doma s vodou (lepší, samozřejmě, vlaštovičník džus), přidejte polovinu farmaceutického bublinkové jódu, důkladně promíchat a použít směs na postiženou kůži svrab. Svědění ustoupila. Po vysušení, opakované mazání, dát na světlo tepláky a šel spát. Trvalo mi to 3 dny zcela porazit nemoc.

V průběhu léčby je možné prát a ložní prádlo a každý den do varu nebo větrat chlad. Každé ráno jsem vydržel chladu. Dej Bůh, že mé zkušenosti s někým jiným pomohl tlačit svrab. Je-li spuštěna nemoc, pak kromě výše uvedených postupů musí být poprinimat, v souladu s pokyny, „Trykhopol“.

Clay se používá nejen pro svrab. Například při použití obvyklých žlutá hlína jeden člověk vyrovnat se s roztoče Demodex, který ho usadil do obličeje a očních víček. Ten choval jíl s vodou na konzistenci husté kaše a v noci uložil vrstvu 3 cm na celý obličej. Opravil jsem obvaz a jít do postele. Při teplotě asi 2 hodiny probudit a smyje všechny teplé vody. Chvíli mu trvalo 12 postupy, jak se zbavit demodikózy.

Health ze všech dobrých lidí! A Svědkové Jehovovi naléhat, že neuloží své názory, a ne, aby mi poslat různé letáky. Pokud jste se stejným zápalem jako kázat svou víru, bojoval za čistší životní prostředí, mnohem více by měli prospěch z toho. A jak můžete „žít navždy“, když jako vzduch, voda a jídlo? Přemýšlejte o tom.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru