che.ungurury.ru

Vlastním zotavil ze šindelů




Dobrý den, „babička“ Pásový opar - zákeřná nemoc, ale byl jsem schopen se dostat z něj pomocí recepty tradiční medicíny, jen pár dní. A teď všichni poryadku.V 1988 jsem měl pupínky na těle. Tito nebyli náhodně umístěny vyrážku - se protáhl ploché šířky pásu 6-8 cm a seřazeny od páteře k hrudní kosti fossa. Pupínky byly strašně bolestivé a mají ostrou špičku. Každý den bolest zesílila, a musel jsem spát posezení, opřel se na velkém podushku.Dolgo vydržel a pak schopen nést mučení, rozhodl jsem se jít na kliniku. Diagnostikována - herpes lishay.Vrach předepsaná léčba „kaše“, stejně jako další dva druhy léčivých mastí. Ale poté, co obdržel ošetření úleva nebyla. Pak jsem byl poslán na rentgeny. V kanceláři jsem šel s jinou ženou. Když uviděla moje porážka okrádá tělo, řekla: - Máte šindele, takže poslouchat mé rady, a pak budete moci vylechitsya.A dále uvedl, že stejná nemoc trpěl svým sousedem. V kolikrát mu byla ošetřena v nemocnici, ale tam byl žádné zlepšení během 6 měsíců. Pak ho dcera vzala domů, a žena se začala léčit Man National metodu. O týden později byl zdorov.Kogda slyšel jsem společníka, než je vyléčen, byla v šoku. Ale postupem času, bolest jsem se stal ještě silnější, a rozhodl jsem se ji aplikovat na jeho léčbu. Zde on.Neobhodimo vzít pruh plátna již mírně širší než oblast lišejníku, oblékla teplé jeho stolice 1-2 cm silnou vrstvu a přiložit na bolavé místo. Horní kryt s celofán a teplé vlněné tkaniny. Proveďte obklad na noch.Ya všechno udělal, a pak dal na jejích starých šatů, na vrcholu staré vesty, že neexistuje žádný zápach, a šel spát. Ráno zábal odstraněn a znovu večer, opakujte postup. Trvalo mi 2krát zcela zbavit šindelů. Více se nemoc nevrátila ke mně. Samozřejmě, že tento postup je nepříjemné, a je nutné, aby někdo z nejbližších lidí, které pomohlo. Udělal jsem tyto balíčky v létě, a pomohl mi do mého tetya.Konechno, měl dlouhý čas na psaní o tomto zázračném receptu, ale byl jsem velmi styděl. Ale tato léčba je velmi účinná, věřte mi.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru