che.ungurury.ru

RECEPT léčba lišejníků jako tvrdé líhnutí na začátku

Před čtyřiceti lety, v mé levé ruce vypadala puchýřů šindel (Pásový opar na ruce), Téměř o velikosti celé ruky. Ošetřené mě od leshaya kozhvendispansere za osm měsíců, a žádné masti, moxování a jiné metody nepomáhají.

A tak jsem šel na dovolenou do svého domova pomáhat své matce s domácími pracemi: pomazat chata ve dvoře a na zahradě, aby obnovil pořádek. Když jsem ukázal, matka ji za ruku a ona mě okamžitě vzal do své babičce, že lidé léčit všechny nemoci, včetně tím, že popírá. Stará žena, když uslyšela, že mě doktor léčí téměř rok, dlouhý smích, s ohledem na mou ruku.

Poradil jsem se na následující kód, prohlášení Recepty na tradiční medicíny z zbavují. Vezměte si své čerstvé výkaly, pečlivě držet pošpinit vrstvu šindelů 1,5-2 cm, zvláště na okrajích. Z vrcholu se schovat do celofánu a kravatu s hadrem. Jít tak dlouho zase chtějí použít toaletu. Pak se uvolnil ruku čisté off stoličku a šíří svěží a tak 3-4 krát. nemohou mnout ruku, šindele by mělo být bílé. S bělený Zbavení jemně expandovaný odstranit všechny váhy a smear krém, posypat prášek nebo mastek. Takhle jsem se vytvrzuje po dobu 10 dnů od odizolování.

Za to, že jsem se radil příteli tento recept. Její chlapec zoster na hlavě. A oni pomohli

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru