che.ungurury.ru

Třikrát uzdravil touto radou a všechny rady od babičky!

1. V raném dětství jsem byl rahitnym, ale nějak přežil. Od té doby, můžu jíst mléčné výrobky a zeleninu jen samostatně, jinak hrozný trávení. Jedna babička navrhl, pít čaj ze studeného mátou a limetky. Jen dát hodně lípy nemožný, a že bude bolet srdce. Pil jsem půl roku a teď rackové jíst všechno. Velmi vděčný ženě. Mátový čaj s bonbóny pokračovat v pití, protože mám rád.




2. jsem pracoval v továrně a na povaze práce, kterou jsem se měl nacházet v gumových rukavicích. Tolley z pryže nebo ze surovin, mám mezi prsty popraskaná kůže a pokrytý malými puchýřky, které jsou velmi poškrábané. Nemocnice propuštěn různé masti, ale nic nepomáhalo. Léto, teplo, a já jdu s ovázanou rukou až po lokty.
Začal jsem hledat své babičce, která by se poradit lidové léčby. A našel jsem ji! Babička jí poradil, aby si umyjte ruce, se skleněnou lahvičku s 5% jódu, odradit její vrchol a snížit její puchýře, mazání, zatímco jód. Tak jsem to udělal. Po 2-3 dnech, šel jsem do nemocnice a nemocnice uzavřen. Lékař pak poslal dva chlapy zjistit ty, které jsem byl ošetřen. Lidi, já, samozřejmě, mi pomohl a byli vděční, i když já osobně si nezasloužil. Koneckonců, bylo by lepší, aby poděkoval ženu, která mi radil nejvíce.

3. Třetí případ. Na patě levé nohy byl vytvořen ostruhou a tak trápí, nemohl chodit. Lékaři jedna léčba - střih, čistý kostí a šít. Nebyl jsem spokojený, ale co dělat, jít na operaci na stanovený den. To se konalo v blízkosti úřadu operatéra a posadil se vedle stará babička. Zeptala se, co jsem udělal. Řekl jsem jí všechno.
Ano, protože budete trpět dlouhou dobu, - řekl, že babička, - lepší zkusit můj recept. 2-3 dny budete vyléčen.
Poslouchal jsem jí otočil a šel domů. Recept je ten je následující. Musíme se z červených cihel, zahřejte ji dobře na talíř, pak dal na podlahu, po uvedení něco protipožární, navlhčete hadřík ve vodě, vyždímat a přikryjeme horkou cihlu. Holé paty vzít cihlu a stoupat. Pokud pripeklo - zvednout nohu, a pak doručit znovu. A tak 2-3 krát. Již po prvním jsem byl schopen chodit, a pak zapomněl na druhém výběžku. Mnozí pak doporučuje tento recept. A vše fungovalo.
To je tři různé babička třikrát jsem pomohl.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru