che.ungurury.ru

Stuha potřená jódu I: nic víc mě popřít!

Dobrý den, drahý „Babičko!“ Chci se podělit o své zkušenosti v léčbě herpes zoster útoku lishaya.Eta před projevuje ve svých několika erupcí, ale pak šlo všechno samo o sobě, až jednoho dne v létě, v neuvěřitelné teplo, nejsem nemocná ARI. Onemocnění je doprovázeno výrazným zvýšením teploty, a rozsáhlé vyrážky zbavují celé tělo. Léze byli nemocní, a pečený zudeli.Nachala hledat útočiště na stránkách „babička“. Tam bylo mnoho různých tipů, včetně nápojů tablety a namazat zoster mast „gerpevir“. Ale trubka o hmotnosti 2 gramy v hodnotě Kč 13.7. Jeden mi chyběl pouze jeden zdroj. Takže můžete jít na mizině! Rozhodl jsem se léčit jinými způsoby. Pomylas s mýdlem, a poté trvalou tukovou náplní kapsy zbavení krém na obličej. Okamžitě jsem se cítil lépe. Kůže svědí zastavil a pomalu se začal čistit. Můžete se těšit, ale tam to bylo - zbavení kapsy se začaly objevovat v jiných částech těla. S vědomím, že to vše je od páteře, jsem na celé délce, od krku do pánve a dát šířku prádlo pás 5 cm jsou ošetřena 5% tinktura jódu. Opakoval mazání jak to vyschne. Udělal jsem rovnou všechny 3 těchto postupů a nové léze přestanou objevovat. 10. den jsem byl zdorova.Budu velmi rád, kdyby moje zkušenost někoho jiného pomoci.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru