che.ungurury.ru

NEWSPAPER mnoho let nezaujme, lemování, ale zkušenosti svém prvním NABÍDKU




Dobrý den, drahý "Babičko!" I '84. Po mnoho let jsem použít lidový recept léčbu nemocí, ale dnes se rozhodla podělit se s všechny vaše opytom.Kak něco přišlo na mě herpes. Užíval jsem si všechny druhy receptů, které jsem byl poučen, aby se připravit různé krémy a obklady, ale nic nepomáhalo. A pak někdo navrhl, aby se pokusili použít jako terapeutické činidlo vlastních výkalech. Jen jednou udělal mu obklad na šindele, a byl pryč. Více od tohoto ne stradala.Na nohy byly tak bolestivé puchýřky, které v létě i v zimě, aby se vaše nohy cítí v pohodě, jsem šel do galoše. Dlouhé mučen, a pak se rozhodl, aby se silný, tlustý jako řešení inkoustu manganu a zacházet s nimi kukuřici. Potřísněné vzdělávání toto řešení 5-10 krát denně. Z tohoto důvodu je kůže na puchýřky vyschnou špatně, a platil jsem mu aloe listů. Její šťáva je napojena obilí a já se snadno oškrábat. Dost dlouho na to, aby léčit, ale také jeho vlastní - to stalo.Odnazhdy oteklé kuří oka kolena. Natočené nádorové čerstvé listy lopuchu. Celé léto jejich uplatnění jako obklad na kolena, měnící se listy jako suchý. A já se zbavil nádoru. Opravdu, lopuch - velký léčitel. Komprimuje jeho syn odchází léčit bolesti spodní části zad, které nemohl ani ohnout, a já jsem vyléčen z patní ostruhy. Uplatnění lopuch ponechává na postiženou oblast je pouze nutné, aby strana, která se obrátila k zemle.Kogda pěšky přišel Erysipel, dcera mě pozval používat mast „Polizol“. Ve skutečnosti to stojí po léčbě jsem se cítil mnohem lépe. Ale většina z nohy a trubička - mast přes rychle, a teď jsem nebyl schopen ji najít. Objednal jsem si a v lékárnách, ale vše marně. Prosím, navrhnout mi, kde mohu koupit tento mast. Budu velmi vděčný za to. Mast se používá při zánět vedlejších nosních dutin, hemoroidy, ženských nemocí, popálenin a léčbě to není možné zud.Zhelayu pevné zdraví a těšíme se na pozitivní reakci na mou žádost.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru