che.ungurury.ru

Integrovaný přístup je aplikován na obličej. Teď jsem zdravý. Tady!




Dobrý den, „Babičko!“ Myslím, že moje zkušenost uzdravení z erysipel někoho prigoditsya.Snachala na levé noze nad kolena se objevil malý pupínek. Nedobrovolně mu utržený. Po 1-2 dnech místo bylo červené a svědění, a každý den více a více bodové svědí a šířil. Brzy začala stoupat teplota, zarudnutí již lezl do zadku. Šel jsem do okresní nemocnice konzultovat s dermatologem. Podíval se na mě a pak řekl zvýšený hlas, takže jsem okamžitě šel do chirurg a požádal ho o operaci. Šel jsem do chirurga, křik, vše, co jsem se třásla, a řekněte mu o svém žalu. Vyslechl mě uklidnil, a pak se vypisují mast, tablety a řekl, já půjdu s nimi o víkendu (to byl pátek) a pondělí opět k němu přišla. Za sobotu a neděli pil tablety, Použil jsem všechny mast (postačí 2 krát), ale zlepšení nebylo. Pak jsem se rozhodl, že jít k lékaři a zacházet nezávisle na sobě. Přezkoumány všechny mé poznámky, vyletěl jsem se souborem „babičky“ a pokračoval lecheniyu.Snachala čerstvé drobeček žitného chleba smíchané se solí, udělal dort a aplikovat ji na obličej. Top způsobené Vishnevsky mast, pokryté celofán a vtažené nohu. Na druhý den, Narvalův matka a nevlastní matkou (bylo to na jaře), promývá trávu přes mlýnek na maso, který způsobil mnoho na místě, v horní části pokrývají kůru bezu (ošizen před východem slunce, by se strom nesmí být kratší než dva roky), celofán a znovu vše zachumlat. Takže každý den jsem střídal stlačuje. Top nosila tepláky červené a tak šli. To je to, jak s ní bylo zacházeno. V průběhu léčby, půstu a denně ráno a večer, modlí, prosí Boha a Matky Boží istselenii.I byla moje vytrvalost korunována úspěchem. Brzy jsem začal objevovat vředy, jimiž hnis, a pak vše léčit, a na místě erysipel byly jen modré skvrny. Pak se ischezli.Lechites, dobří lidé, nezoufejte, a stále věří v uzdravení!
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru