che.ungurury.ru

Rolnické-roots pomůže odstranit myomy, a zase jsem byl schopen stát se matkou

Dobrý den, „Babičko!“ Již dlouhou dobu přátelé s vámi a vždy pozornost čtení publikoval články, recepty a příběhy uzdravení. Mnoho nástrojů velmi úspěšně použita pro sebe. Díky všem, kteří psali v novinách sdílení své znalosti. Rozhodl jsem se psát a možná moje zkušenost s někým prigoditsya.Seychas Jsem 56 let. Před 20 lety jsem byl diagnostikován s děložní myomy. Medikamentózní léčba nepřinesla pozitivní výsledky, nádor rostla rychle, a lékaři se domnívají, chirurgický zákrok k odstranění dělohy. Odmítl jsem, protože můj manžel a já, i když jsme už měli dceru, stále moc chtěl mít syna. Jak otěhotnět bez dělohy? A někdo ze známých mi radil, abych si Milkweed Pallas a podstupují léčbu. V té době, tradiční medicína není příliš vítán, takže jsem musel používat všechny jeho spojení najít léčitele na starosti léčbu bylinkami a mající „man-root“. Získal několik gramů milkweed Pallas, třel na prášek, a jak radil bylinkář, začal vzít ji na špičku nože 3x denně po dobu 20-30 minut před jídlem s vodou. A tak každý den, nechybí ani jediný den, po dobu tří měsíců. Každý měsíc jsem zkontrolovat gynekologa. Můj nádor byl stále menší a menší a nakonec úplně vstřebá. Lékaři se se ztrátou. Takže pryšec Pallas mě zachránil od chirurgického zákroku. O rok později, naše dcera se objevil bratr ... To je ten příběh. Vskutku, "man-root" - skvělý závod! Zavolejte osobu, která ho sdílené se mnou, a on vám pomůže. Jeho telefon: (056) 788-38-97, (067) 847-80-34
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru