che.ungurury.ru

Každá žena byla v dobrém zdravotním stavu, jsem zažít znovu připraven k přenosu

Dobrý den, „Babičko!“ Sdílet jsem své zkušenosti, jak se zbavit fibromiomy.Itak jednou gynekolog objevil mé myomy a dát na rekord. Byl jsem velmi naštvaný, protože jsem věděl, jak to zakanchivaetsya.Stala najít cestu ven. Za prvé, jsem šel na trh na bylinky a zeptal se, co bylina mi může pomoct. Bohužel, toto se nedostavil. Tak mi nějaká žena a zeptala se: - Hledáte trávě myomů jsem řekl, že ano ?. Poté se žena doporučuje pít po dobu jednoho měsíce, aniž by akci vývar larkspur pole (Sochirca) a poté zkontrolovat lékař. Takže bych měl sdelala.Ispolzovat nadzemní část rostliny s modrými květy. 1 lžíce syrové nalít sklenici vařící vody, aby trvala noc, napětí a pít teplý na 100 g 3x denně 30 minut před jídlem. Je žádoucí, aby se tak ve stejném čase v průběhu jednoho měsíce. Pak kontroluje lékař. V případě potřeby, jsem přišel na návštěvu gynekologa, požádala mě, abych opakovat po 7-10 dnů lecheniya.Kogda kurzu: - Kdo řekl, že máte myomy Říkám - že jsi. Dokonce vedlo ústředí a dva lékaře k potvrzení diagnózy. Dokonce registrovaná postavili.Vrach znovu zmatena vede zavotdeleniem a jiného lékaře. konzultace se shromáždily přímo. Pečlivě jsem zkoumal, a v důsledku toho karta vyškrtnout slovo „myom“ a psát „fibromatóza“. To mě nemá utěšit a já se obrátit na jinou kliniku pro radu. Gynekolog mi zkontroloval a dospěl k závěru, že jsem stoprocentně zdravé. Poté, co to bylo více než 20 let, a hodně štěstí říci ženy nikdy bolela.Zhelayu všechny úspěchy v léčbě.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2021 che.ungurury.ru